Львів і область

Воодить для пользователя удобно, но в таком подходе проблема в том, что теги наперед неизвестны, а значит импортировать их в локальную БД крайне сложно. Ну и повторюсь, что историческое логирование - это цель, которая явно выходит за рамки ОСМ.

Ну естественно Украины. Есть БД на сайте ВР + КОАТУУ. В советские времена официальным языком был русский, потому на картах печатали Kiev/Lvov/Stalino - теперь же нужно указывать Kyiv/Lviv/Donetsk - я не понимаю в чем проблема? Не нравится название Оленiвка - пускай местные проведут референдум и поменяют официальное название - тогда поменяем и в ОСМ.

вы украиноцентрист - вы считаете что переводить иностранные названия на украинский нужно по украинским правилам, переводить украинские города на иностранные языки нужно по украински правилам и т.д. На английском языке Киев называется Kiev https://en.wikipedia.org/wiki/Kiev. Точно также как на украинском Пекин - Пекiн, а не “Бэйцзин” и не “Пиньинь”, Пекiн - это устаревшее более чем на 100 лет название столицы Китая, но в Украинском языке - это устоявшийся топоним. Точно также как Kiev - устоявшийся топоним на Английском. Здорово требовать от других называть свои города так как хочется тебе и при этом самому называть чужие города так как хочется тебе, если все время так поступать - будет так как с Украиной (я понял что такое вброс)

Kyiv / Kiev - Beijing / Peking - Olenivka / Elenovka (первое в name:en, второе в alt_name:en)

И по аналогии для Китая я бы так сделал:

Бэйцзин в name:uk, Пекiн в alt_name:uk

согласен конечно, но покачто все с точностью до наоборот делается, на гугле к примеру и у нас. вот что говорит википедия к примеру по поводу Киева

я вот с этого фигею
есть как минимум 8 международных правил транслитерации с украинского языка
и 5!!! украинских )))) вот она в чем суть времен
https://en.wikipedia.org/wiki/Romanization_of_Ukrainian
но украинская вики думает иначе ))
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8

вот потому и надо использовать стандарт КМУ

он действует исключительно на граждан украины ))) и к международным проектам имеет очень опосредованное отношение )) и называется “паспортным стандартом 2010” потому как относится исключительно к переводам для оформления загранпаспортов. Будете визу получать в британию вам в визе адреса и многие дургие вещи иначе транслитерируют

в любом случае невозможно одновременно все варианты транслитерации использовать. в любом случае официальные украинские правила в Украине имеют больший вес, чем британские или еще какой-то левой страны.

Хочу замапити новий сихівський сквер.

Думав використати стандартний для парку leisure=park, але є нюанс: більша частина території скверу все-таки не є ні газоном, ні іншими зеленими насадженнями, тому на мапі цю територі позначати зеленим парковим кольором тохи неправильно. Насправді є територія, визначена містом як сквер, більшу частину якого займає площа перед школою і пішохідні доріжки, плюс кілька клумб із деревами.

Як правильно було б замапити такий об’єкт?

Мова про Сквер Гідності, між будинками 105 і 109 проспекту Червоної калини, перед СШ №98: http://osm.org/go/0hZS9Bo_Z?m=

Можна поставити точку, а на неї вже навісити теґи скверу з назвою.

Чудно, наразі так і зроблю. Дякую!

“Мапування: якісні, зручні і не тільки, мапи - друковані та онлайн”

https://www.facebook.com/events/1597570967125956/

Pawillion спільно із проектом “Лабораторія Міського Простору” запрошує всіх на захід на тему “Мапування: якісні, зручні і не тільки, мапи - друковані та онлайн”.
Поговоримо про:

  • сучасні методи створення онлайн-мап;
  • зручні платформи;
  • тренди у дизайні.

Сьогодні онлайн-мапи дедалі активніше використовуються для найрізноманітніших цілей та в найрізноманітніших сферах. Проте не завжди їхній вигляд та функціонал сприяє тому, щоби їх активно використовували.
Пропонуємо поговорити про те, як зробити онлайн-мапи привабливими та зручними!
Шукаємо доповідачів, які можуть поділитись досвідом розробки онлайн-мап та фахово дискутувати на цю тему!
Цього року в нас є потреба у створенні щонайменше двох онлайн-мап по різних проектах (Лабораторія Міського простору та проект “Сірка”).
Сподіваємось познайомитись та поспілкуватись із фахівцями (розробники, дизайнери), які зможуть нам у цьому допомогти!

Подав заявку на спіч - попіарю трохи ОСМ, якщо встигну щось підготувати

Результати івента: Є проект, що фінансується Європейським Союзом. Одним з пунктів якого є розробка/друк/публікація онлайн-мап Нового Роздолу та Яворівського району з тематичним ухилом. Як зробити таку мапу менеджери уявляють слабо тому і організували цей івент. З усіх обговорених варіантів, ОСМ явно виграє. Тим більше, що у них вже є негативний досвід співпраці з комерційними земельними фірмами, які робили для них топозйомку, яка вийшла надто халтурною.

Загалом, вбачаю в цьому хороший шанс пропіарити ОСМ. + використовуючи ресурси Pawillion, можна залучати школярів/студентів/усіх небайдужих на тренінги і т.п.

Збираюся масово змістити об’єкти Нового Роздолу.
По трекам та деяким ченджсетам зміщення “20.00; -8.00”. Перевірте хтось додатково.

Забрів в Львівську область. Натрапив на ось таке. Чи повинні бути назви місцевостей польською мовою на Українській території?

http://www.openstreetmap.org/#map=15/49.1819/22.7252

Запитайте у юзера в коментарі до ченжсету, чому польска була вибрана для name.

Там така нерівність кордону, що хтось міг таким самим табличним чином, наприклад, проходитись по прикордонній Польщі і випадково залізти до нас :slight_smile: Написати, звичайно, треба

http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=453319#p453319

Мав сьогодні зустріч з організаторами. Остаточно вирішено, що робити будуть на базі OSM із залученням місцевих молодіжних організацій. Загалом за 3 тиждні заплановано виїзд на місцевість (Новий Розділ) для тренігу місцевих волонтерів, і польовогу сбору треків та даних. Організатори обіцяють забезпечити навігаторами місцевих + фінансування на бензин та інші витрати. Одному цим займатись не дуже хочеться (я не маю досвіду маппінгу в таких промислових масштабах). Чи може хтось зі спільноти ще долучить до цього івенту?

Запостив в твіттерок, може хтось зголоситься прєднатись