Величезне дякую! Я намагався курити мануали по створенню відео/гіфок, але навіть скрипти не міг запустити. Розкажіть усім, бо такі гіфки приємно залишати собі на пам’ять.
PS. Видно, що це не сучасний мапнік, тому думаю, що рендер проводився через Maperitive із шматків щоденних дампів.
Привіт! Я ще початківець, домальовував кілька сіл у своєму районі. Гляньте хтось досвідчениший, може десь напартачив, зробив не за правилами. Не впевнений, що правильно зробив зв’язок “Адміністративний кордон” в селах. Дякую!
З Вашогго прохання зовсім незрозуміло про які район та села йде річ. В таких випадках потрібно надавати лінк на місце, що редагуєте. Наприклад, з основного осмерського сайту openstreetmap.org.
Важливе зауваження:
Не варто робити більше точок ніж потрібно у межах лісів та інших, бо це створює зайве навантаження на сервер (для кожної точки зберігається своя історія). Якщо довга ділянка межі досить пряма, то може бути достатньо і двох точок. Проміжні точки непотрібні, якщо вони не сильно впливають на геометрію лінії.
З дорогами є деяка плутанина:
Звичайні вулиці в селах позначаються як highway=**residential **(незалежно від покриття), а транзитні можуть також бути highway=tertiary, secondary, primary, trunk (в залежності від статусу транзитної дороги).
highway=**track **використовується тільки для лісових і польових доріг, якими автомобілі зазвичай не їздять, бо ці дороги не ведуть ні до чого корисного.
highway=**living_street **(згідно українських правил) використовується тільки для вулиць, які позначені дорожнім знаком “житлова зона”. Таке буває тільки у містах.
highway=**unclassified **використовується або для вулиць, які проходять через промислову зону (таке буває зазвичай тільки у містах), або для нетранзитних доріг, що ведуть до малих сіл, тож для сільських вулиць теж не годиться.
Для кордону села краще використовувати admin_level=9, і обов’язково треба встановлювати name=* (щоб на самому кордоні теж відображався напис).
Я виправив це для села “Лизогубова Слобода”.
А взагалі добре було б, якби у кожному селі був хоча б один маппер
Однако.
И это был бы лютый вин, если бы “Условия использования”, располагающиеся на месте привычного значка OSM, не отсылали нас… в правила пользования Google Maps.
Кто-нибудь уже сталкивался с таким чудом?
На прямій ділянці точки взагалі непотрібні, якщо там нічого додатково позначати (якісь претини, точкові об’экти, тощо). А на поовротах - так, можна поточныше
Это тайлы OSM. Но вместо традиционного Leaflet или старого OpenLayers используется гугловская библиотека. Плюс Google StreetView.
Ну, вероятно, в нашей стране мало кто задумывается о копирайтах, лишь бы работало. О неотключаемых условиях использования гугл позаботился в своей библиотеке, а то и их бы отключили.
Вероятно, вы не слышали о leaflet и openlayers. Немного поясню. Для показа тайлов используется 3 основных javascript-библиотеки: OpenLayers, Leaflet (MapBox) и Google Maps API. Первые две развиваются с помощью сообщества. Google Maps - закрытая разработка. До недавнего времени Google Maps API не позволял показывать свои тайлы поверх гуглокарты. Теперь же, когда он это умеет, появилась возможность показывать осмовские тайлы при помощи javascript-библиотеки от google. Смысла в этом, конечно, мало, если вы не хотите использовать гуглоснимки или стритвью.
Спасибо, стало чуть понятнее. О Leaflet и Openlayers слышал, конечно, но разработкой сайтов не занимаюсь.
У меня, кстати, StreetView на той страничке не виден. Поэтому я сперва подумал, что это лифлет с гугловским логотипом
Кажется странным, чтобы Гугл допустил использование сторонних тайлов, и при этом не предусмотрел возможности показывать в модуле сторонние же копирайты. Или такая возможность есть?