Это называется внешний. Т.е. на одном ip сидит несколько человек. Если один из них участвует в каком-нибудь отряде спам-артиллерии или ddos(в большинстве случаев сам того не зная), его заносят в этот список. И страдают соответственно все выходящие в и-нет с этого внешнего ip. Услуга у провайдеров есть - это вылеленный ip (+10гр у моего провайдера эта услуга).
Кстати, да, “сказ о такси”. Надо с ними связаться и раздобыть новые треки. И научить оставлять метки, для показа неточностей. В общем, мысли о “сотрудничестве” с такси были давно.
Не допомагає, там якась інша проблема
Схоже, що не може вичитати історію якогось з видалених об’єктів
{{{
Repository Root: http://josm.openstreetmap.de/svn
Build-Date: 2014-10-21 19:23:06
Last Changed Author: Don-vip
Revision: 7643
Repository UUID: 0c6e7542-c601-0410-84e7-c038aed88b3b
Relative URL: ^/trunk
URL: http://josm.openstreetmap.de/svn/trunk
Last Changed Date: 2014-10-21 21:19:16 +0200 (Tue, 21 Oct 2014)
Last Changed Rev: 7643
Identification: JOSM/1.5 (7643 en) Windows 7 64-Bit
Memory Usage: 242 MB / 3640 MB (170 MB allocated, but free)
Java version: 1.7.0, Oracle Corporation, Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM
Dataset consistency test: No problems found
Plugins:
- measurement (30416)
- mirrored_download (30495)
- poly (30495)
- reltoolbox (30587)
- reverter (30521)
- undelete (30416)
Last errors/warnings:
- W: Failed to read MOTD. Exception was: javax.net.ssl.SSLException: java.lang.RuntimeException: Could not generate DH keypair
- E: javax.net.ssl.SSLException: java.lang.RuntimeException: Could not generate DH keypair. Cause: java.lang.RuntimeException: Could not generate DH keypair. Cause: java.security.InvalidAlgorithmParameterException: Prime size must be multiple of 64, and can only range from 512 to 1024 (inclusive)
- E: org.openstreetmap.josm.io.OsmTransferException: org.openstreetmap.josm.io.OsmApiException: ResponseCode=500, Error Body=<<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
- E: org.openstreetmap.josm.io.OsmTransferException: org.openstreetmap.josm.io.OsmApiException: ResponseCode=500, Error Body=<<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
- W: Unable to detect latest version of JOSM: java.lang.RuntimeException: Could not generate DH keypair
org.openstreetmap.josm.io.OsmTransferException: org.openstreetmap.josm.io.OsmApiException: ResponseCode=500, Error Body=<<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
<html><head>
<title>500 Internal Server Error</title>
</head><body>
<h1>Internal Server Error</h1>
<p>The server encountered an internal error or
misconfiguration and was unable to complete
your request.</p>
<p>Please contact the server administrator at
webmaster@openstreetmap.org to inform them of the time this error occurred,
and the actions you performed just before this error.</p>
<p>More information about this error may be available
in the server error log.</p>
<hr>
<address>Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at api.openstreetmap.org Port 443</address>
</body></html>>
at reverter.OsmServerMultiObjectReader.readObject(OsmServerMultiObjectReader.java:34)
at reverter.OsmServerMultiObjectReader.readObject(OsmServerMultiObjectReader.java:20)
at reverter.ChangesetReverter.readObjectVersion(ChangesetReverter.java:190)
at reverter.ChangesetReverter.downloadObjectsHistory(ChangesetReverter.java:223)
at reverter.RevertChangesetTask.realRun(RevertChangesetTask.java:100)
at org.openstreetmap.josm.gui.PleaseWaitRunnable.doRealRun(PleaseWaitRunnable.java:93)
at org.openstreetmap.josm.gui.PleaseWaitRunnable.run(PleaseWaitRunnable.java:161)
at java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Unknown Source)
at java.util.concurrent.FutureTask$Sync.innerRun(Unknown Source)
at java.util.concurrent.FutureTask.run(Unknown Source)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(Unknown Source)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
Caused by: org.openstreetmap.josm.io.OsmApiException: ResponseCode=500, Error Body=<<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
<html><head>
<title>500 Internal Server Error</title>
</head><body>
<h1>Internal Server Error</h1>
<p>The server encountered an internal error or
misconfiguration and was unable to complete
your request.</p>
<p>Please contact the server administrator at
webmaster@openstreetmap.org to inform them of the time this error occurred,
and the actions you performed just before this error.</p>
<p>More information about this error may be available
in the server error log.</p>
<hr>
<address>Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at api.openstreetmap.org Port 443</address>
</body></html>>
at org.openstreetmap.josm.io.OsmServerReader.getInputStreamRaw(OsmServerReader.java:194)
at org.openstreetmap.josm.io.OsmServerReader.getInputStreamRaw(OsmServerReader.java:104)
at org.openstreetmap.josm.io.OsmServerReader.getInputStream(OsmServerReader.java:68)
at org.openstreetmap.josm.io.OsmServerReader.getInputStream(OsmServerReader.java:51)
at reverter.OsmServerMultiObjectReader.readObject(OsmServerMultiObjectReader.java:31)
... 12 more
}}}
Якщо я правильно пам’ятаю, то їх ліцензія забороняє використання в ОСМ. Але ці мапи не так вже й просто знайти, тому я вирішив поділитися ними для якихось другорядних цілей. Наприклад, ніхто не може вам заборонити подивитися, в яку сторону йдуть лінії електропередач, а потім знайти їх на супутниковому знімку Бінгу, тощо.
А я їх вже десь бачив. В мене вони є. Тільки у форматі ozf3 з прив’язками. Хоча карти там трохи пожмакані, тож точність прив’язки сумнівна. Ще й одного аркуша у центрі не вистачає. Якщо комусь вони реально потрібні у навігаторі, то без вирівнювання у ГлобалМаппері по сітці не обійтися.