Конвертації в формати навігаторів

Готов бы помочь в конвертации на украинском, но пока что я в этом совсем не разбираюсь, вообще не знаю как это делать. Ошибки готов исправлять, но пока что мои знания OSM оставляют желать лучшего. Пока что набираюсь опыта. Если что нужно помочь - пишите в личку.

недавно помітив ось таке:

глянув дані - у назві є наголоси.

що з ним робити? виправити дані чи при конвертації парсити та видаляти подібні символи?
…взагалі давно хотів добратись до конвертилки, підправити пріоритети residential/place-полігонів. (щоб було видно назву села з таким полігоном, а не просто “жила зона”)

имхо, исправить данные и добавить ссылку на вику http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9_%D0%A2%D1%96%D0%BA%D0%B8%D1%87

Всем привет,
насколько ресурсоемкий процесс генерации карт в gmapsupp.img для гармина?
Также заметил что в собранном файле на http://velo.kr.ua/nav у меня в Nuvi 250W поиск только по полному названию улицы т.е. нужно вводить только “Архітектора Вербицького” а по “Вербицького” не находит. Можно ли это как-то поправить?

Попробуйте вариант, который я выше выкладывал. Правда, я его не обновлял больше.

Є прохання - чи може хтось потримати у себе конвертації Garmin, OsmAnd, поки мене місяць-півтора не буде? Скрипти допоможу налаштувати, якщо потрібно - все є на гітхабі.

Можу дати доступ на мій сервер, якщо скрипти під лінуксом працюють

Під лінукс їх, швидше за все, прийдеться підтюнити. Але там логіки практично нема - послідовні виклики програм. Здається, нічого напряму прив’язаного до вінди нема

Похоже последний архив битый:

Вся Україна gmapsupp.img.zip 168.0 MB 367 14 жовтня 2014 р.

rchive: gmapsupp.img.zip
error [gmapsupp.img.zip]: missing 689934 bytes in zipfile
(attempting to process anyway)
error [gmapsupp.img.zip]: start of central directory not found;
zipfile corrupt.
(please check that you have transferred or created the zipfile in the
appropriate BINARY mode and that you have compiled UnZip properly)

Похоже, на сервере не хватало места для всей карты, удалил чего-то, заливаю новую версию. Спасибо за репорт

щось помилка та ж сама, лиш цифри інші. цього разу вже missing 616763 bytes in zipfile.
місце на сервері вже точно є, я днями потер логів добряче.

p.s. архів за сьогодні, 30 жовтня 2014 р.

Оновив файл вручну. Чомусь скрипт заливає на сервер биті файли.

зникли landuse та natural, намальовані мультиполігонами

навіть не знаю, чим на це відповісти - конфіг я не змінював, версія конвертера вже тижні два не мінялась. Спробую оновити до останньої, може, якийсь тимчасовий баг був.

Файли на фтп для гарміна будуть далі автоматично оновлюватись - проблема була в ftp binary mode з боку скриптів, тепер все ок.

стягнув з гітхаба конвертер, переписав скріпти на лінукс, перевірив - конвертить нормальну мапу з мультиполігонами.
дуже дивно і незрозуміло, чому вони зникли у регулярній конвертації…

якщо що - можу конвертити регулярно, але лише під гармін. (для навітелу я навіть немаю на чому перевіряти)

p.s. навіть файл розміром у мене вийшов на 30мб більший, аніж поточний із сервера.

ок, тоді віддаю цю конвертацію :slight_smile: останнім часом надто мало часу на підтримку робочості версії, постійно якісь проблеми лізуть, тому це найкращий варіант - дякую!

на 30мб більший, швидше за все, лише перший раз - наступного разу після оновлення pbf osmconvert його обріже по полігону України, стане меншим файл.

Продовжуватиму десь раз на тиждень запускати OsmAnd, в конвертаціях Навітелу не бачу змісту - Kostik її час від часу все одно публікує, а в мене на неї йшов цілий день в кращому випадку…

Шановне паньство ! маю бажання сконвертувати мапу OSM України (чи , принаймі, чимось допомогти), та не маю достатніх знань… Як працювати з конвертором ua-convert-master ? Йому потрібно підкладувати дамп мапи чи він сам може викачувати ? Де що можна прочитати ?
Також маю купу треків , особисто писаних з велопоїздок по Онуфріївському району, але в точках немає тегу , тому їх не приймають на OSM - чи можна цьому якось зарадити ?
Дякую за допомогу !

P.S. Вітання кіровогдадським байкерам від кременчуцьких!

Привіт! На жаль, з конвертацією прийдеться розбиратись в напівавтоматичному режимі - пробувати запускати і дивитись, чого йому не вистачає :slight_smile: Garmin-конвертація буде збиратись автоматично на сервері (думаю, там допомоги не потрібно), османд - можна подивитись на відповідну тему в російській гілці, воно взяте за основу. Дамп скрипт не качає автоматично, але оновлення існуючого файлу там прописане.

Треки з своїх поїздок можна обмальовувати самостійно, відкривши їх у JOSM :slight_smile: можна також поділитись з всіма тут, якщо хтось матиме час і бажання помалювати. Ну, ще можна якось підставити туди теги часових міток самостійно і залити на сервер, але це не дуже правильна ідея.

на сервері - мається на увазі http://velo.kr.ua/nav ?

що за жарти ??? навіщо в новий архів класти стару мапу ?
Вся Україна gmapsupp.img.zip 173.7 MB 427 17 листопада 2014 р.
а в архіві мапа від 13 листопада !