Давай. Я тому і питаюсь, як ревертнути для прикладу БЕРЕЗДІВ, ЗУБІВЩИНА, СЕЛИЧІВ, якщо ID невідоме?
Я лично насчитал всего около 5 подозрительных сел на всю Украину. Но в любом случае вместо того чтобы удалять, можно поменять значение тега place на locality
для всіх кодів КОАТУУ існують place-точки з таким же кодом
для всіх place-точок задано КОАТУУ
не існує двох точок з однаковим КОАТУУ
Потім в окрему табличку вивантажу собі коатуукод+назва нп+osmid точки+координати і буду слідкувати що це все відповідає osm-даним.
Зараз ще збираю список помилок в КОАТУУ. Неповний список виправлень виглядає ось так:
update koatuu set code=lpad(code,10,'0'), title=replace(title,'''','’');
update koatuu set title=replace(title,'М.','') where title like 'М.%';
update koatuu set title=upper('Масалаївка') where code='7424982503';
update koatuu set title=upper('Нечаївка') where code='5920982403';
update koatuu set title=upper('Тасуїв') where code='7420385004';
update koatuu set title=upper('Новомиколаївка') where code='5924780304';
update koatuu set title=upper('Баїха') where code='5920687002';
update koatuu set title=upper('Немудруї') where code='5923584404';
update koatuu set title=upper('Гаї-Смоленські') where code='4620381303';
update koatuu set title=upper('Межуївка') where code='1222983406';
update koatuu set title=upper('Мар’їне') where code='6521880803';
update koatuu set title=upper('Новоукраїнка') where code='5124786404';
update koatuu set title=upper('Миколаївка') where code='6524783505';
update koatuu set title=upper('Миколаївка') where code='5122384602';
update koatuu set title=upper('Аршиця') where code='7324587003';
update koatuu set title=upper('Мотина Балка') where code='1225286607';
update koatuu set title=upper('Заляддя') where code='7422487505';
delete from koatuu where code in ('2321186502','2321187401','2321188401');
update koatuu set title=upper('Велика Білозерка'), code='2321180101, 2321186502, 2321187401, 2321188401' where code='2321180101';
У нас практикується позначення кодів ЄДРПОУ для POI?
Якщо так, то яким тегом, якщо ні - може варто домовитись?
Реєстр єдиний загальнодержавний, коди унікальні. Буде корисно для пошуку.
Держкомстат оновив КОАТУУ-коди для населених пунктів Донецької і Луганської областей відповідно до змін в адмінустрої.
Вніс нові коди в OSM([1], [2]), зверніть увагу, якщо комусь це важливо.
Карта і табличка населених пунктів, які знаходяться в “чужому” районі. (Перевяється співпадання перших п’яти цифр КОАТУУ-коду н.п. і звязку admin_level=6 в який він входить) Село Сміливе навіть в чужій області.
Треба виправляти кордони районів по кадастровій карті(по зеленим лініям кадастрових кварталів).
Є шейп-файл двохрічної давності стягнутий з кадастрової мапи: межі районів і областей для більшої частини України. Файл можна відкрити в JOSM, акщо активувати плагін OpenData
І на село Гряда [4622184602] - (Львівської область) - тре повішати виключення (там автори КОАТУУ явно натупили)
Чому?
На сайті Верховної ради також написано, що Гряда входить в Кам’янка-Бузький район(Незнанівська сільська рада).
На сайті РДА є документ, який також натякає, що Гряда в Камянка-Бузькому районі.
Схоже, що помилка на кадастровій карті, де Гряда включена до Радехівського району. Є ще якісь джерела які на це вказують?
Доречі, ось цей квартал, що примикає до кварталу Гряди, на кадастровій карті також належить Камянка-Бузькому району, а в osm - ні. Я б змістив границю так щоб ці два квартали буди в Камянка-Бузькому районі. Ось так.