Івано-Франківськ та область

На мою думку, дані департаменту містобудування та архітектури в галузі назв вулиць більш достовірні, ніж реєстр виборців. Може, при формуванні реєстру незручні назви “спростили”. от і все.

http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=421927#p421927

я мав на увазі векторний формат схеми, мені простіше з dxf працювати

До уваги тих хто користується чи користуватиметься адресною схемою: на жаль місцями вона досить неточна.
Наприклад, будинок Мазепи 100б відмічений номером 114, Саєвича 5а - номером 5, вулиця Гурика взагалі відсутня, а присутні на карті Мазепи 70 і 74 давно знесені.
Звісно якщо в осм даних взагалі немає то додати ці дані можна, але якщо в осм дані інакші то варто перевірити інформацію на місці.

Як визначити автора правки, а саме позначення лісу, якого в даному місці http://www.openstreetmap.org/#map=14/48.6286/25.2896 не існує?

Шари - Дані - Клік на об’єкті - Якщо це не перша версія, то ще клік посилання на історію внизу
http://www.openstreetmap.org/way/160457384/history

Куди поділася точка смт. Верховина? Хто приклав до цього свої рученьки???

Чесно кажучи не зрозумів щодо Шари - Дані - Клік на об’єкті…а далі що клікати??? :frowning:

Имелось ввиду открыть сайт www.openstreetmap.org. Справа нажать Слои, поставить галку Просмотр данных карты и нажать на объект.
Слева появится панель с данными по объекту. Внизу панели будет мелким шрифтом Посмотреть историю (если версия > 1).

Кстати в JOSM не нашел возвожность перехода на страницу объекта. Неплохо бы в панели со Списком выделенных объектов засунуть эту возможность. Лучше через плагин. Самый близкий по смыслу tag2link. Он умеет открывать страницы по тегам, но по отдельному объекту даже чтобы вытащить его id нужно изгаляться.

Ctrl+Shift+I

Very, very THANKS.

Тю))) А я в JOSM’і шукаю))) Дякую!

Новачок Верховина
Одна правка 24494921: крім власне Верховини видалено багато доріг з прекрасним коментарем: “ми намалюємо більш точну карту”
Поверну все назад.

Bing оновив знімок Івано-Франківська. Тепер краще відображаються будівлі і інші об’єкти. В тім, “гірше” мапити тепер, оскільки знято під кутом. Відповідно будинки також під кутом, що призводить до додаткових маневрів. Знімок потребує зміщення щодо треків.

Чи не мої правки Ви маєте на увазі?
Якщо так - то пишіть у приват, обговоримо…

В JOSM’і ще чудовий інструмент Історії. Віділяєш елемент, натискаєш Ctrl+H і вся історія правок: хто, який тег і коли додав.

Роман, вже не згадаю. Мабуть вже виправив. Наразі жодних претензій до даної ділянки немає. Якщо я не помиляюсь, то раніше ділянки лісу виходили за межі існуючих, тобто були неточними і знаходились на місцях розташування полів чи інших об’єктів. Наразі, начебто, все гаразд. Оскільки ви мешканець саме цього регіону області, тому ми (спільнота) найбільше покладаємося на вашу обізнаність щодо цієї місцевості Прикарпаття. Тим не менше, я, як вихідець з Франківщини, сприятиму в насиченні всього Прикарпаття OSM даними, а саме позначенні доріг, вулиць, фізичних об’єктів, як то озера, ріки, ліси і, власне, будівель. В тім, адресація залишається за місцевими маперами саме цього регіону, як достовірне, сподіваємося, джерело.

Дійсно, там була ділянка лісу, яка займала собою велику частину поля та населений пункт. Це була явна несінітниця, тому я видалив її.
На даний момент ці два населених пункти замаплені по Mapbox. Заплановано відвідування цих населених пунктів для уточнення деталей на місці, проте коли це відбудеться - оскільки по робочому плану необхідно запамити всі населені пункти, а сам план (черга населених пунктів) постійно міняється.

Прохання до професіоналів перевірити зміщення підкладки BING відносно GPS треків в місті Бурштин, і якщо доцільно, встановити більш точно. http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.2585/24.6275 Як на мене, то можна було б трішки змістити. Чи нехай залишається як є?

Вихідними був в Франику і це печаль. Точніше місто дуже навіть ок, але кілька разів гуляв по maps.me і ледве потрапляв на потрібні об’єкти :slight_smile: Якщо коротко, то давайте помапимо трошки цей обласний центр (багато відсутніх будинків) в рамках якогось тижневого завдання.

Те, що запам’ятав і там де був постараюсь внести.