tylko ja się boję, że jak dam serwisowe wyżej to zasyfi całą mapę - skok pomiędzy poziomami jest dość duży
Podesłałbyś mi link do miejsca w którym jest problem z tym szlakiem?
BTW - pracuję nad mapą osmapa-light przeznaczoną dla starszych urządzeń oraz nawigacji typowo samochodowych - wyrzucone zostaną budynki, większość mało ważnych landuse, chodniki, itp. Niedługo wystawię do testów
To może przynajmniej zwiększyć do 500 m. bo to jedna z najwygodniejszych odległości w czasie jazdy…
Tutaj masz link: http://osm.org/go/0LWqBPfh–?layers=CN
Niedługo będzie nowe wydanie, a w międzyczasie zapraszam do testów OSMapa-Light. Jeżeli ktoś ma nawigację samochodową lub jakiś stary i powolny odbiornik to na pewno skorzysta :).
Tak samo jest w przypadku starych odbiorników, które sobie nie radziły w ogóle z OSMapą - jeden z użytkowników ma Garmina wbudowanego fabrycznie w motocykl (sic!), który nie czyta plików TYP i nie rozumie połowy typów danych. Jako tako udało się to naprostować :).
Wycięte są budynki (za wyjątkiem obrysów z tagiem amenity), chodniki, ścieżki rowerowe (to akurat chyba przywrócę), większość danych obszarowych, itp. Zastanawiam się jeszcze nad wycięciem lasów/zieleni - bo ponoć przeszkadza niektórym przy jeździe samochodem.
Witam, wgrałem dzisiaj mapy z tej strony (pierwsze z góry tabelki, plik IMG) do aplikacji Garmin Mobile XT 6 (Symbian s60v5) i mapa działa, ale nie pokazują mi się nazwy ulic, a jedynie jakieś skróty kilkuliterowe. Mapa Garmina działa w tej aplikacji normalnie. Przeglądałem lokalizację Podkarpacie, Przemyśl, okolice ulic Grunwaldzka, 3go maja, Glazera, św. Jana.
a spróbuj wgrać wersję “ogonki” (druga w tabeli). Pierwszy raz widzę taki błąd. Czy te skróty są powiązane z nazwami ulic? W sensie, że np. Henryka Sienkiewicza ma skrót HS?
moja mapa jest na podstronie garmin.osmapa.pl - wątek dotyczący samej strony osmapa.pl jest gdzie indziej :). IMHO są tylko dwie osmapy - webowa i ta na garminy.