52 МБайти… Куди закидати? Остання правка - позавчора.
Нанесено (по шарах):
Будівлі/споруди (з нумерацією)
Відкоси/насипи/підпірні стінки
Межі вулиць, доріг, шосе
Грунтові і польові дороги дороги
Водойми
Території
то прошу поділитись посиланням. GPX, KML - ясно. Як на мене - не найкращий варіант. Що собою представляє SHP - не в курсі.
Є варіанти - відразу в ОСМ, скажімо, із Global mapper 15. Шукаю щось безплатне
Цікава ситуація на тій схемі меж міста Івано-Франківська в північно-східній частині. Шмат Івано-Франківська не відноситься до Івано-Франківської міської ради. Думаю, до 100% достовірності не дотягує.
А на сайті Державного реєстру виборців набережна Стефаника без “вулиця”. Площа Міцкевича та площа Ринок, Вічевий Майдан - також без “вулиця”. Шкода що немає дільниць на Калуському шосе вулиця
Потрохи пробую мапити Івано-Франківськ, поки що додаю правлю назви вулиць. OlegYAVA міг би поділитися схемою?
Може зніме частину запитань по назвах вулиць, які недавно перейменовували. Бо на табличках будинків назви старі, в реєстрі виборців - нові
На мою думку, дані департаменту містобудування та архітектури в галузі назв вулиць більш достовірні, ніж реєстр виборців. Може, при формуванні реєстру незручні назви “спростили”. от і все.
До уваги тих хто користується чи користуватиметься адресною схемою: на жаль місцями вона досить неточна.
Наприклад, будинок Мазепи 100б відмічений номером 114, Саєвича 5а - номером 5, вулиця Гурика взагалі відсутня, а присутні на карті Мазепи 70 і 74 давно знесені.
Звісно якщо в осм даних взагалі немає то додати ці дані можна, але якщо в осм дані інакші то варто перевірити інформацію на місці.
Имелось ввиду открыть сайт www.openstreetmap.org. Справа нажать Слои, поставить галку Просмотр данных карты и нажать на объект.
Слева появится панель с данными по объекту. Внизу панели будет мелким шрифтом Посмотреть историю (если версия > 1).
Кстати в JOSM не нашел возвожность перехода на страницу объекта. Неплохо бы в панели со Списком выделенных объектов засунуть эту возможность. Лучше через плагин. Самый близкий по смыслу tag2link. Он умеет открывать страницы по тегам, но по отдельному объекту даже чтобы вытащить его id нужно изгаляться.
Новачок Верховина
Одна правка 24494921: крім власне Верховини видалено багато доріг з прекрасним коментарем: “ми намалюємо більш точну карту”
Поверну все назад.
Bing оновив знімок Івано-Франківська. Тепер краще відображаються будівлі і інші об’єкти. В тім, “гірше” мапити тепер, оскільки знято під кутом. Відповідно будинки також під кутом, що призводить до додаткових маневрів. Знімок потребує зміщення щодо треків.