Czy ktoś z Was mógłby pochylić się przy okazji nad lotniskiem Chopina w Warszawie?
Poprawiłem południowe Gate tj A40 do A45 http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16978/20.97240
resztę trzeba dopieścić. To samo hala odlotów:
Warto by uzupełnić stanowiska linii lotniczych i footway
W efekcie wizyty w Łodzi trochę się rozejrzałem po mapie i okazało się, że trzeba poprawić przebieg Piotrkowskiej od placu Niepodległości do Wigury oraz ciągu Nowomiejska-Zgierska do Zachodniej. W obu przypadkach chodziło o rozdzielenie pasm jezdni po obu stronach linii tramwajowej. Już to zrobiłem, ale mam prośbę do kogoś, kto tam bywa, żeby przejrzeć i poprawić ulice dochodzące z boków, bo nie jestem pewien kiedy przejazd po torach między pasmami jest dozwolony, a kiedy nie.
Wycofałem problematyczny zestaw zmian, jedna trzeba tę okolicę przejrzeć, bo tam są jakieś szlaki ponakładane.
Niech jakiś specjalista od szlaków rzuci okiem
Akurat zdążyło mi wcześniej podejść pod palce i naprawiłem. Na szczęście została tylko dodana nazwa dla tego obszaru, ale nie ze złej woli: reszta edycji była uczciwą próbą dodania kliniki w Grabowie, user musiał zaznaczyć niechcący linię obszaru, bo to niedaleko.
Jesli jedyna funkcja tego obszaru jest oznaczenie strefy zamieszkanej (“residential”), to sa z nim powazne problemy - na bielanach przechodzi przez budynki, nie obejmuje calych kwartalow ulic, itd. Na jakiej podstawie zostal wyznaczony?
Rzeka Drwęca jest narysowana wg starego, źle skalibrowanego podkładu. Paskudnie to wygląda zwłaszcza że obok jest podklad z European Environment Agency renderowany na mapie…
Bardzo dziękuję wszystkim “dziubającym”. Ta okolica w ogóle jest trochę zaniedbana, na wschód i południe są kolejne nienarysowane (choć już nie tak ogromne) obszary lasu. Ja musiałem ponaprawiać zgodnie z geoportalem miejscowości, które były powstawiane często o parę kilometrów od miejsca gdzie naprawdę są. A teraz powoli piękna ziemia radomska zaczyna przypominać samą siebie