Hi, denk ook aan tunnel=building passage of een deel covered=yes als er slechts sprake is van een glazendak, building=retail, highway=pedestrian, de laatste sluit de rest uit. Maar er wordt toch ook gewoond boven die winkels ? Maar kijk ook even naar gelijksoortige centra als Arena en Alexandrium of HC ed.
Aangezien die highway=corridor nog geen gangbare highway tag is zou ik footway of pedestrian gebruiken mocht het een doorgaande looproute zijn, dat is tbv de navigatie wel zo prettig.
Ik weet niet of jij die tags gekozen hebt of iemand anders voor jou, maar dit a.u.b. niet beschouwen als een goed voorbeeld.
highway=pedestrian betekent al dat de weg alleen voor voetgangers is. Die foot, bicycle en motor_vehicle tags zijn dus overbodig en maken het alleen maar onoverzichtelijker.
Nu ik me er zo in verdiep, loop ik dus tegen dat soort dingen aan.
en ja dan is het voor een newbie lastig om het juiste te leren als er ook nog eens zoveel meningen zijn
Over het winkelcentrum, ik ga mij bij meer ervaring opgedaan daar nog eens in verdiepen. want als ik overdekt/niet overdekt meeneem en al jullie opmerkingen meeneem, klopt er nog meer niet tov van de huidige lokale situatie
vandaag het park eerst voorrang gegeven en met gps, pen papier op pad geweest…