Десь поділась Україна у валідаторі (у віконечку зліва, де каталог адміністративних одиниць)
Упороті з РФ постійно ламають відношення кордонів в районі Криму. Може виключити Крим з відношення України? Нехай сублімують, а нам меньше проблем буде
Так і шо тепер робити? Зручний валідатор, а скористуватись не мож.
Ну тут все просто. Якщо Україна пропала зі списку, дивишся, хто робив останні правки по кордону - і по ситуації, або відкатуєш, або ж правиш
як це зробити? може, питання тупе, але все-таки?
Для вулиць вимкнув. Тепер шукаються співпадіння з іншими містами.
Не пам’ятаю обговорювали це чи ні, а знайти швидко не можу.
Пропоную в name:en для “шосе” використовувати “Highway” замість “Road”.
Дві причини:
- “дорога” теж перекладається як Road - зникне плутанина
- не можу знайти на панорамах, але здається на київських англомовних вказівниках використовується саме Highway
До речі, вчора спробував редагувати назви вулиць через цю тулзу. Вона просто чудова, як на мене. Але є проблема: процентів 80 від усіх моїх змін не збереглися - просто не з’являється ченджсет і назви вулиць залишаються незмінними. Чому так? Через це я втратив багато змін…
Не користуйтесь поки - я відпишу, як буде готово. Я ще не закінчив експериментувати з імпортом. Намагаюсь зменшити час оновлення (якби була одна Україна я міг би оновлювати дані що 10хв, але разом із сусідніми країнами (Німеччина/Росія) один аптейт займає кілька години, що надто перевантажує сервер
Взагалі-то, назви вулиць не перекладаються повністю. Тобто українською буде не “вулиця Банхоф”, а “Банхофштрассе”
Додав тестовий шар на валідацію вулиць-дублікатів
Дякую, знайшов помилку в себе завдяки цій тулзі.
Коли можна буде користуватися редактором теґів та назв вулиць, щоб не було проблем?
А з якою частотою оновлюється шар?
Мало б кожні 2 години оновлятись, але чомусь не оновлялось. Оновив вручну (причина збою ще непофіксана)
Ніби поправив. + додав ще один шар на валідацію перетинів вулиць з кордонами населених пунктів. (Оновлюється біля 35-40 хвилини кожної години)
Доречі, мені здається, чи валідатор при наявності в місті двох вулиць з однаковою назвою в місті вважає це помилкою, навіть якщо це коректно замаплено через використання addr:suburb, як це рекомендує вікі?
http://www.openstreetmap.org/relation/530571
http://www.openstreetmap.org/relation/1751023
http://nadoloni.com/c/30.49805,50.46548,14/l/mapnik/o/errors,errors_gaps?lang=uk
Упс. Треба переробити. До цього моменту я використовував associatedStreet лише для прив’язки будинків. Групування сегментів відбувалось лише на основі тегів сегментів (addr:suburb, name і т.д.)
Я схиляюсь, до думки, що нічого міняти не треба - адже виходить каша. Перетирати теги сегментів тегами відношень - на поточний момент недоцільно (майже ніхто цього не використовує). Тому ми і дублюємо name для сегментів і самого відношення. А отже логічно так само дублювати і addr:suburb
додав ще кілька шарів для візуалізації помилок:
Помилки (Розриви) - підсвічує вулиці, що мають підозріло довгі розриви між сегментами
Помилки (Перетин) - підсвічує вулиці і полігональні кордони НП, якщо їх геометрія перетинається
Помилки (Вкладеність) - підсвічує НП, що лежать всередині полігональних кордонів іншого НП (наприклад 4 села чомусь лежать в межах міста Харків)
Помилки (addr:housenamber) - підсвчує будинки, що мають однакові номери в межах одінієї вулиці
addr:housenumber