Та зараз ніби і є по-людськи. Пропоную нічого не міняти, принаймні для площ і майданів.
Якщо міськрада оприлюднить офіційних список вулиць - тоді можна буде повернутися до питання.
Доречі, існує книжечка «200 вулиць Івано-Франківська». Якщо б хтось зміг знайти її примірник - було б цікаво поглянути як там називається Калуське шосе і набережну Стефаника.
Маю автокадовський dxf файл. Дороги, будинки з надписаними номерами або без них. Не знаю. як то конвертувати далі.
По конвертації з dxf нічого цікавого не найшов… Так розумію, що треба буде переконвертовувати в якийсь проміжний формат.
52 МБайти… Куди закидати? Остання правка - позавчора.
Нанесено (по шарах):
Будівлі/споруди (з нумерацією)
Відкоси/насипи/підпірні стінки
Межі вулиць, доріг, шосе
Грунтові і польові дороги дороги
Водойми
Території
то прошу поділитись посиланням. GPX, KML - ясно. Як на мене - не найкращий варіант. Що собою представляє SHP - не в курсі.
Є варіанти - відразу в ОСМ, скажімо, із Global mapper 15. Шукаю щось безплатне
Цікава ситуація на тій схемі меж міста Івано-Франківська в північно-східній частині. Шмат Івано-Франківська не відноситься до Івано-Франківської міської ради. Думаю, до 100% достовірності не дотягує.
А на сайті Державного реєстру виборців набережна Стефаника без “вулиця”. Площа Міцкевича та площа Ринок, Вічевий Майдан - також без “вулиця”. Шкода що немає дільниць на Калуському шосе вулиця
Потрохи пробую мапити Івано-Франківськ, поки що додаю правлю назви вулиць. OlegYAVA міг би поділитися схемою?
Може зніме частину запитань по назвах вулиць, які недавно перейменовували. Бо на табличках будинків назви старі, в реєстрі виборців - нові
На мою думку, дані департаменту містобудування та архітектури в галузі назв вулиць більш достовірні, ніж реєстр виборців. Може, при формуванні реєстру незручні назви “спростили”. от і все.
До уваги тих хто користується чи користуватиметься адресною схемою: на жаль місцями вона досить неточна.
Наприклад, будинок Мазепи 100б відмічений номером 114, Саєвича 5а - номером 5, вулиця Гурика взагалі відсутня, а присутні на карті Мазепи 70 і 74 давно знесені.
Звісно якщо в осм даних взагалі немає то додати ці дані можна, але якщо в осм дані інакші то варто перевірити інформацію на місці.