В Івано-Франківську нема інших категорій крім вулиця і провулок. Тобте, є також вулиця Північний Бульвар ім. О. Пушкіна (доречі, треба глянути, що там з тегами в ОСМ по цьому об"єкту). Тобто, таки Калуське шосе вулиця.
Звідки у вас така інформація?
1gorok, назви вулиць можна уточнювати по держреєстру виборців:
https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=26&pf5271=83&prejim=3
Здається, з департаменту архітектури. Працюю у будівельній фірмі, тож маю з ними частково зв"язок. Але можу перевірити спеціально, якщо цікавить. Стосовно вул. Північний бульвар ім. О. Пушкіна бачив десь якусь відмітку (може, про реєстрацію в паспорті), тоді поцікавився і з того часу таке знаю. Може, щось і помінялося. Взагалі, десь мав би бути реєстр таких речей? Справа в тому, що назва бульвар, проспект присвоюється по певних критеріях. У Франику таких вулиць нема, кажуть.
Щойно у точнив у чоловіка, що прийшов до нас працювати з департаменту архітектури. Він підтвердив, що так само вулиця Набережна ім. Стефаника, вулиця!!! Площа Ринок і так далі. Є тільки провулки і вулиці.
Дивно, це не відповідає ні здоровому глузду, ні даним на табличках, ні даним держреєстру виборців.
Та ми так з ним і говорили. Ну але це , так би мовити, перша інстанція. Хоча, думаю, в ОСМі ми можемо зробити по-людськи. Рішення приймемо прямо тут. Чи як?
Та зараз ніби і є по-людськи. Пропоную нічого не міняти, принаймні для площ і майданів.
Якщо міськрада оприлюднить офіційних список вулиць - тоді можна буде повернутися до питання.
Доречі, існує книжечка «200 вулиць Івано-Франківська». Якщо б хтось зміг знайти її примірник - було б цікаво поглянути як там називається Калуське шосе і набережну Стефаника.
Ну, боюсь, то залежить від уподобань видавця. Навряд чи вона може претендувати на роль офіційного документа.
Додам корисні посилання із сайту департаменту архітектури. Вважаю цю інформацію найбільш правильною і пропоную брати за основу:
Схема меж міста та сіл, що входять до Івано-Франківської міської ради.
На останній карті видно, що Калуське Шосе - вулиця, так само як і Набережна ім. Стефаника.
Також тут можна використовувати адресацію будинків.
Схоже на скріншот з векторної карти.
Можливо маєте доступ до розпорядників цих даних? Було б непогано отримати ці дані у векторному форматі.
Також рекомендую звернути увагу на плагін PicLayer для JOSM, який дозволяє піключати картинку як фон.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Plugins/PicLayer
Домовився.
Маю автокадовський dxf файл. Дороги, будинки з надписаними номерами або без них. Не знаю. як то конвертувати далі.
По конвертації з dxf нічого цікавого не найшов… Так розумію, що треба буде переконвертовувати в якийсь проміжний формат.
Можна поглянути на сам файл?
Існують конвертори dxf2shp, dxf2gpx, dxf2kml.
52 МБайти… Куди закидати? Остання правка - позавчора.
Нанесено (по шарах):
Будівлі/споруди (з нумерацією)
Відкоси/насипи/підпірні стінки
Межі вулиць, доріг, шосе
Грунтові і польові дороги дороги
Водойми
Території
то прошу поділитись посиланням. GPX, KML - ясно. Як на мене - не найкращий варіант. Що собою представляє SHP - не в курсі.
Є варіанти - відразу в ОСМ, скажімо, із Global mapper 15. Шукаю щось безплатне
Та куди завгодно: Google Drive, Dropbox…
Питання по проекціях.
Global mapper пропонує прив"язати.
Вибираю:
- проекція UTM
- зона 35 (24-30градусів східної довготи, північна півкуля)
- СК WGS84
Все правильно?
Цікава ситуація на тій схемі меж міста Івано-Франківська в північно-східній частині. Шмат Івано-Франківська не відноситься до Івано-Франківської міської ради. Думаю, до 100% достовірності не дотягує.
А на сайті Державного реєстру виборців набережна Стефаника без “вулиця”. Площа Міцкевича та площа Ринок, Вічевий Майдан - також без “вулиця”. Шкода що немає дільниць на Калуському шосе вулиця
Потрохи пробую мапити Івано-Франківськ, поки що додаю правлю назви вулиць.
OlegYAVA міг би поділитися схемою?
Може зніме частину запитань по назвах вулиць, які недавно перейменовували. Бо на табличках будинків назви старі, в реєстрі виборців - нові
На мою думку, дані департаменту містобудування та архітектури в галузі назв вулиць більш достовірні, ніж реєстр виборців. Може, при формуванні реєстру незручні назви “спростили”. от і все.