Zelf ben ik al uitvoerig mee aan het stoeien geweest en het geeft goede resultaten, ook over lange afstanden.
Grote voordeel dat er eventueel gebruik wordt gemaakt van kortsluitingen via een voetpad, of stukjes eenrichtingverkeer tegen de richting in. Er wordt in de samenvatting aangegeven waar en hoeveel je moet lopen.
Voor de wat ruigere trajecten vind ik de planner te optimistisch voor de volgepakte fiets. Glen Arnisdale volgens cycle.travel.
Voor mijn eigen verslag zie hier. En de volgende dag.
Een ander verslag van iemand die meer wist te fietsen.
Maar met deze kanttekening is het een leuke planner, en het laatste nieuws is dat de maker denkt aan uitbreiding richting vaste land.
A pair of researchers, a physicist and a mathematician, has used data from OpenStreetMap and mathematical analysis to come up with the idea that there are only four main types of city topologies. In their paper published in Journal of the Royal Society Interface, Rémi Louf and Marc Barthelemy describe how they used publicly available data to compare the topologies of 131 cities around the world and what their study has revealed.
De zonatlas laat in één oogopslag zien welke daken in een gemeente geschikt zijn voor het plaatsen van zonnepanelen en het opwekken van zonne-energie. Huiseigenaren kunnen door middel van een eenvoudige rekenmodule snel uitrekenen wat de investering hen zal opleveren.
U kunt onze overzichtskaart gebruiken om te kijken of uw gemeente al een Zonatlas (of een andere tool) heeft om de geschiktheid van uw huis voor zonenergie te bepalen.
Edit:
Was reeds gespot door Gertjan post #109, en Eggie post #124
Ik kwam de site van rijksmonumenten ook tegen, het viel me op dat ze ook de kaarten van Google gebruiken. Te weten in het tabblad “Plaatsen” http://rijksmonumenten.nl/plaatsen/
Het lijkt erop dat de website http://www.bereikbaargelderland.nl gebruik maakt van de OSM map.
Helaas wordt OpenStreetMap en haar bijdragers niet vermeld.
Vervang “lijkt” maar door “blijkt”. Door bepaalde details die ik op de kaart heb aangebracht, kan ik zien dat OSM de onderlegger is.
Merkwaardig genoeg leggen ze er wel een eigen sausje overheen die merkwaardige resultaten geeft.
De kaart met wegwerkzaamheden is trouwens bruikbaar voor heel Nederland ivm wegafsluitingen. Wellicht zijn er meer “afnemers” van deze info. Zou wel netjes zijn om de bron te vermelden.