Добре зробили В мене ніяк не доходили руки до створення теми, а питань по області багато.
Ось про те що наразі згадав:
1.OpenStreetMap Лужак
http://www.openstreetmap.org/#map=15/48.6482/23.9938 Котелець
http://www.openstreetmap.org/#map=16/48.6200/23.8594 Лискава
Ну не знайшов я в вікі таких сіл. Про Котелець знаю що є така річка і ґуґлі знайшов що й урочище таке є, але це не place=village, як хтось позначив. Як бути в цих випадках.
2. Також хотілося б дізнатися яку назву таки має ось цей населений пункт http://www.openstreetmap.org/#map=15/47.9898/24.7038 - Шибене? Зелене? Чи Явірник? Ґуґл цю територію не позначив, але відносить її до с. Зелене коли шукати в пошуку. Серед місцевого населення вживається назва Шибене (від назви струмка який тече поряд), але офіційних даних не знайшов, як поступити в цій ситуації - теж не вирішив. Хотілося щоб наша мапа мала достовірні дані, якій можна було довіряти не менше, а то й більше аніж ґуґловській. То ж може є тут хтось з Верховинського району, або ж з тих країв, щоб прояснив ситуацію.
3. Ну і ще кілька моментів, які зустрів в статистиці by Komяра, які викликають сумнів щодо правильного нанесення:
http://www.openstreetmap.org/#map=15/47.8938/24.8212
http://www.openstreetmap.org/#map=14/48.6935/23.6720
http://www.openstreetmap.org/#map=15/48.6811/23.9183
http://www.openstreetmap.org/#map=15/48.0229/24.6579
- Маємо кілька місць в області без Bing. Може звернутись до них? Читав десь на форумі, що хтось звертався з листом, чи є це дієвим?
- Звичайно, що дороги найголовніше зараз. Але хотілося б щоб і географічно карта Івано-Франківщини нагадувала край, яким чи не найзеленіший в Україні. А лісів на карті OSM найменше. То ж, при нагоді, коли редагуєте свої міста чи села, замапте і ліс чи річку, що поряд.