Czy ktoś kto się zna na podziale administracyjnym mógłby poprawić oznaczenie granic dla Łomży? Z jakiegoś powodu przyplątał się tam gdańsk (z małej litery): http://www.openstreetmap.org/#map=17/53.16522/22.10650
Jeśli wyszukać ulicę w Łomży to dostaje się np. taki wynik:
Droga osiedlowa Stacha Konwy, gdańsk, Łomża, województwo podlaskie, Polska
Czy ktoś z Was mógłby pochylić się przy okazji nad lotniskiem Chopina w Warszawie?
Poprawiłem południowe Gate tj A40 do A45 http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16978/20.97240
resztę trzeba dopieścić. To samo hala odlotów:
Warto by uzupełnić stanowiska linii lotniczych i footway
W efekcie wizyty w Łodzi trochę się rozejrzałem po mapie i okazało się, że trzeba poprawić przebieg Piotrkowskiej od placu Niepodległości do Wigury oraz ciągu Nowomiejska-Zgierska do Zachodniej. W obu przypadkach chodziło o rozdzielenie pasm jezdni po obu stronach linii tramwajowej. Już to zrobiłem, ale mam prośbę do kogoś, kto tam bywa, żeby przejrzeć i poprawić ulice dochodzące z boków, bo nie jestem pewien kiedy przejazd po torach między pasmami jest dozwolony, a kiedy nie.
Wycofałem problematyczny zestaw zmian, jedna trzeba tę okolicę przejrzeć, bo tam są jakieś szlaki ponakładane.
Niech jakiś specjalista od szlaków rzuci okiem