[map]46.53805,30.61975(школа №1)[/map]
Пока не работает. Не добавили скрипт в форум.
И по-моему для этого нужно сделать отдельную тему. “Это не для здесь”
потрібно завантажити файл (див. посилання вище) собі на диск
відкрити в оглядачі Налаштування → Розширення (chrome://extensions)
перетягнути файл скрипта на вкладку Розширення
перезавантажити сторінку з [map]…[/map]
Mozilla - потрібно встановити GreaseMonkey, потім клацнути на посилання з файлом скрипта, далі діяти за підказками, що будуть показані; перезавантажити сторінку з [map]…[/map]
Скільки користувачів з Прикарпаття мені не відомо, в тім активних волонтерів не так вже й багато. Навіть сам обласний центр дуже слабо замаплений.
Я сам ще новачком вважаю себе в цій справі, тому давати якісь поради - не маю права. В тім, пам’ятайте про підкладку Bing чи ін. яку треба обов’язково підлаштовувати під GPS-треки. Є корисний втулок Imagery_Offset_db який містить базу зміщень підкладки, які зберегли інші користувачі. І ви зможете зберігати зміщення в місцях де мапите, щоб кожного наступного разу не підлаштовувати знимок.
Ну і якщо позначаєте назви вулиць, то одразу беріть їх і будівлі у зв’язки (Assotiatet Street), не вказуючи назв вулиць на будинках. Деякі навігатори тільки таким чином відображатимуть і вулиці і нумерації будівель на них коректно.
Читав про це. Робив з деякими вулицями (Коновальця, Мазепи), але там деколи виникають конфлікти. Ще буду розбиратися. Назви вулиць переважно вже є, тому треба додавати після. Є помилки з назвами (назва стосується частини вулиці, а нанесена як на всю і тому подібне), а їх “розрулювати” буває важче (через зв"язки), ніж зробити наново.
Ще одне. Є річки/струмки, ширину русла яких можна нанести… Ми їх наносимо як riverbank, але там мали б бути якісь зв"язки із основною лінією русла. Стикнувся із цим при нанесенні кілька “мікрорічечок” в районі сіл Чукалівка, Черніїв, Хриплин під Франківськом.
Це не зовсім так.
Проблема існує тільки при конвертації на російську/англійську. Якщо вказати тільки addr:street, але не додати будинок у звязок, то конвертори не зможуть перекласти addr:street на російську. Через це і виникають проблеми.
Та усяке - і зміщення, і кути не випрямляють, будинки зі спільними стінами відокремленими роблять (хоча можна на я-панорамах подивитися). То ж довго, ніколи
Как удалить СВОЙ трек из OSM?
Кратко: Записал трек, чтоб по нему обвести дорожки парка → Загнал его в ОСМ → Обвел дорожки → Удалил трек.
Теперь в списке моих треков треки отсутствуют, но на ОСМ он продолжает висеть (и висит уже более месяца…).
Как его его удалить?
Привіт.
Таке питання: є десь якісь рекомендації для новачка?
Бо я вирішив перейти в OSM після того, як в GMM оновили карти і в моїй місцевості таке зміщення стало, що малювати щось не реально.
Тепер я тут, і спершу пробував в веб-редакторі поки не познайомився з JOSM (крута штука + можна пересувати усі виділені об’єкти, якщо раніше вони були намальовані по невірних координатах).
Чекаю на підказки
Сколько у нас активных редакторов из Украины в OSM? Я пришел сюда з української Вікіпедії, но тут все еще хуже, чем там. У нас вообще существуют проверяющие или кто-то в этом роде?