Ласкаво просимо на форум OSM Ukraine!

Та я зрозумів, що на карті:lol:
Я про табличний вигляд, тобто є табличка-завдання. От по ній “ідеш” і виконуєш… Тобо хотілось би бачити результат роботи в такій якійсь табличці, де б пропадали рядки “що треба зробити”.

Як взнати, до яких сіл нема шляхів? А може, якісь села і взагалі не наснесені. Вперто розглядати карту і так шукати - непродуктивно

Валідатор від dudka http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/ - no.highways

Про села можна не хвилюватися. Всі основні шляхи до усіх сіл в усіх областях уже давно внесено.

[map]46.53805,30.61975(школа №1)[/map]
Пока не работает. Не добавили скрипт в форум.
И по-моему для этого нужно сделать отдельную тему. “Это не для здесь”

Скрипт потрібно встановлювати в оглядачі! Тоді все показує, як треба.

Тут тему создал - объясни как его подключить.
А вообще, есть плагин для форума FluxBB. Потому, что тут мне для просмотра скрипт не нужен.

Щоб підключити скрипт в Chrome/Chromium:

  1. потрібно завантажити файл (див. посилання вище) собі на диск
  2. відкрити в оглядачі Налаштування → Розширення (chrome://extensions)
  3. перетягнути файл скрипта на вкладку Розширення
  4. перезавантажити сторінку з [map]…[/map]

Mozilla - потрібно встановити GreaseMonkey, потім клацнути на посилання з файлом скрипта, далі діяти за підказками, що будуть показані; перезавантажити сторінку з [map]…[/map]

профіт!

Скільки користувачів з Прикарпаття мені не відомо, в тім активних волонтерів не так вже й багато. Навіть сам обласний центр дуже слабо замаплений.

Я сам ще новачком вважаю себе в цій справі, тому давати якісь поради - не маю права. В тім, пам’ятайте про підкладку Bing чи ін. яку треба обов’язково підлаштовувати під GPS-треки. Є корисний втулок Imagery_Offset_db який містить базу зміщень підкладки, які зберегли інші користувачі. І ви зможете зберігати зміщення в місцях де мапите, щоб кожного наступного разу не підлаштовувати знимок.
Ну і якщо позначаєте назви вулиць, то одразу беріть їх і будівлі у зв’язки (Assotiatet Street), не вказуючи назв вулиць на будинках. Деякі навігатори тільки таким чином відображатимуть і вулиці і нумерації будівель на них коректно.

Читав про це. Робив з деякими вулицями (Коновальця, Мазепи), але там деколи виникають конфлікти. Ще буду розбиратися. Назви вулиць переважно вже є, тому треба додавати після. Є помилки з назвами (назва стосується частини вулиці, а нанесена як на всю і тому подібне), а їх “розрулювати” буває важче (через зв"язки), ніж зробити наново.

Ще одне. Є річки/струмки, ширину русла яких можна нанести… Ми їх наносимо як riverbank, але там мали б бути якісь зв"язки із основною лінією русла. Стикнувся із цим при нанесенні кілька “мікрорічечок” в районі сіл Чукалівка, Черніїв, Хриплин під Франківськом.

Це не зовсім так.
Проблема існує тільки при конвертації на російську/англійську. Якщо вказати тільки addr:street, але не додати будинок у звязок, то конвертори не зможуть перекласти addr:street на російську. Через це і виникають проблеми.

не потрібно створювати звязки для вулиць для яких вже створено звязок,
немає сенсу додавати будинок у звязок якщо невідомий номер будинку.

http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?street.relations.m#zoom=15&lat=48.9198&lon=24.70828

Генштаб? Вже можна? http://www.openstreetmap.org/changeset/22327284

Зрозуміло, дякую за настанову

Що це за імпорти від юзера maplab?

Чому “імпорти”? На вигляд просто обмальований бінг.

Стаханівець :smiley:

Лиш після набігу таких стаханівців кучу часу витрачаєш на виправлення, я до сих пір не викрою часу прибрати за одним таким. А наробив він огого. :wink:

Не враховують зміщення знімків?

Та усяке - і зміщення, і кути не випрямляють, будинки зі спільними стінами відокремленими роблять (хоча можна на я-панорамах подивитися). То ж довго, ніколи :slight_smile: