нашёл вот такое: http://www.openstreetmap.org/way/274751879. Надо с ним что-то делать или нет?
Доволі «цікаві» правки у цього користувача http://www.openstreetmap.org/user/andriyaka. Їх небагато але зміст… навіть не знаю як трактувати
Самое интересное, что название “Донецкая народная республика” повешено на какое-то здание, а не на полигон boundary=administrative
Оказывается в Краматорске есть средневековый замок. А в ОСМ его нет Находится тут.
Я правлю только места, где был лично и которые хорошо помню. Поэтому ничего в Донбассе не трогаю.
Написал также в Донецкую тему.
Тут можна хіба що іронічно поспівчувати…
Привіт всім з Івано-Франківська! Маю бажання (і потроху його втілюю) помапити, як кажуть. Практикую на основі bing + local knowledge, іноді власні треки…
Привіт. Івано-Франківська область чи не найменш замаплена. Тому роботи непочатий край!
На вихідних пробував виправляти попередження і додавати дещо в районі, де живу… Поки вчимося…
А які причини того, що так слабо замаплена? Відсутність користувачів звідси?
ПиСи. З чого радите почати? Ну шоб то було якось організовано…
Ну і тикніть носом на якісь поради “для чайника”. Загалом із моїх спроб бачу, що справа нескладна, але хочеться мапити швидко, якісно і, головне, правильно.
А, ну лікбез я читав… Потроху освоюю JOSM. Як тільки почав мапити - користувався браузерним редактором, але так зрозумів, що то слабенький інструмент…
Привіт. Івано-Франківська область чи не найменш замаплена. Тому роботи непочатий край!
Що радите робити в першу чергу? Що там з межами сільських рад? Чи треба їх “добивати”? Якщо так, то де брати вихідні дані?
1gorok:Привіт. Івано-Франківська область чи не найменш замаплена. Тому роботи непочатий край!
Що радите робити в першу чергу? Що там з межами сільських рад? Чи треба їх “добивати”? Якщо так, то де брати вихідні дані?
Я би порадив спочатку нанести основні шляхи http://bit.ly/1n1kymy
Потім нанести шляхи до всіх сел області.
А потім уже братися за все інше.
Я би порадив спочатку нанести основні шляхи http://bit.ly/1n1kymy
Потім нанести шляхи до всіх сел області.
О, це хороша допомога у виборі пріоритетного напрямку роботи…
Ги, а де потім побачити, що є результат?
algot:Я би порадив спочатку нанести основні шляхи http://bit.ly/1n1kymy
Потім нанести шляхи до всіх сел області.О, це хороша допомога у виборі пріоритетного напрямку роботи…
Ги, а де потім побачити, що є результат?
Ги, так на карті і побачите Вчить JOSM - З ним зручніше і валідатор є (посилання на відеоурок по JOSM)
Можно перевіряти на помилки ще тут
Пропоную всім давати посилання на мапу через використання BBCode [map]…[/map]
Про те як вказувати координати можна дізнатись з інструкції http://mapbbcode.org/ru/bbcode.html
Про MapBBCode можна дізнатись за посиланням http://mapbbcode.org/ru/index.html
Для візуалізації потрібно встановити юзер-скрипт — https://gist.githubusercontent.com/Andygol/7826770/raw/MapBBCode.user.js
OlegYAVA: algot:Я би порадив спочатку нанести основні шляхи http://bit.ly/1n1kymy
Потім нанести шляхи до всіх сел області.О, це хороша допомога у виборі пріоритетного напрямку роботи…
Ги, а де потім побачити, що є результат?
Ги, так на карті і побачите
Та я зрозумів, що на карті:lol:
Я про табличний вигляд, тобто є табличка-завдання. От по ній “ідеш” і виконуєш… Тобо хотілось би бачити результат роботи в такій якійсь табличці, де б пропадали рядки “що треба зробити”.
Потім нанести шляхи до всіх сел області.
Як взнати, до яких сіл нема шляхів? А може, якісь села і взагалі не наснесені. Вперто розглядати карту і так шукати - непродуктивно
algot:Потім нанести шляхи до всіх сел області.
Як взнати, до яких сіл нема шляхів? А може, якісь села і взагалі не наснесені. Вперто розглядати карту і так шукати - непродуктивно
Про села можна не хвилюватися. Всі основні шляхи до усіх сіл в усіх областях уже давно внесено.