I tak przy okazji - gdyby mnie napadlo, zeby dac tagi - tuz tam obok w palacu Raczynskich znajduje sie Archiwum Glowne Akt Dawnych. Jaki (czy?) jest sposb oznaczania archiwow panstwowych/koscielnych?
Byłem dzisiaj w Gnieźnie i zabłądziłem. Proszę o porządek z tym molochem: drogi 248919296 i 175491697 nakładają się na siebie, 80216568 itd. (nie chce mi się wklejać kolejnych linków, ale chodzi tutaj o relację 337197) leżą w powietrzu, w żaden sposób niepołączone z resztą. Zresztą ta cycleway z drugiego linku (175491697), jak i kolejne nie istnieją (koło katedry jest na przykład wyłącznie living_street 177584527). Nie wiem skąd ktoś to wytrzasnął, nie chcę dochodzić, ale niech się tam przejdzie, bo to na prawdę ładne miasto i szkoda wprowadzać cyklistów w błąd!
Mam ochotę na niemerytoryczny komentarz - nie wszystko złoto co się świeci
A mówię tak dlatego, iż kiedyś tutaj padła opinia, że Gniezno jest przepięknie zmapowane…
Czy ktoś kto się zna na podziale administracyjnym mógłby poprawić oznaczenie granic dla Łomży? Z jakiegoś powodu przyplątał się tam gdańsk (z małej litery): http://www.openstreetmap.org/#map=17/53.16522/22.10650
Jeśli wyszukać ulicę w Łomży to dostaje się np. taki wynik:
Droga osiedlowa Stacha Konwy, gdańsk, Łomża, województwo podlaskie, Polska