По стране все еще разнобой сільрада/сільська рада, да и міськрада/міська рада.
Вроде в последнее время меняли в сторону расшифровки, просто процесс застрял или есть сомнения в его верности?
Ну и есть name без слов сільрада/сільська рада вообще
Помітив проблему з конвертацією в різні навігатори населених пунктів які відносяться до певної сільської ради. Хто використовує 7ways, Navitel - гляньте: с. Вербівка, с. Топільське - обидва села належать до Вербівської сільської ради (Ів-Франківська обл.) В кожному селі є вулиці, які взяті в Зв’язки з будівлями. Однак при пошуку даних сіл, вище згадані навігатори не знаходять жодної вулиці в них. Натомість, в пошуку також відображається Вербівська сільська рада, і при її виборі відображаються усі вулиці, в тому числі й села Топільське, яке в підпорядкуванні цієї сільради. В OsmAnd’і все відображається вірно - кожне село містить власні вулиці, а сільські ради, я так розумію, OsmAnd не відображає. А є такі сільські/міські ради, де по 6 і більше населених пунктів. Звідки мені знати, до якої ради належить той чи інший н.п., щоб мати доступ до вулиць і будинків в селі, яке я шукаю, та воно має відмінну назву від сільради?
Раніше мені радили населені пункти які відносяться до певної сільради брати в мультиполігон, не вказуючи admin_level, а точку села позначати як label (що JOSM вважає за помилку), а вказувати admin_level=8 на зв’язку сільської ради. Виходить, що вся ця “махінація” не працює в усіх навігаторах окрім OsmAnd, яким я не користуюсь взагалі, через надто повільну роботу і некрасивий інтерфейс. То як бути?
Населені пункти типу сіл взагалі не мають мати admin_level=*, адміністративною одиницею з кордоном є сільрада, на яку НЕ ТРЕБА вішати тег place=village. В твому ж випадку Вербівська сільська рада позначена тегом place=village. Виходить, що одне село з дивною назвою “Вербівська сільська рада” геометрично містить інші села.