Поясніть докладніше. Як це?
Проблема у тому, що одна й та сама лінія highway має повністю належати одночасно двом різним полігонам place. А як розкидати ці “коллекшн” по полігонах place?
До того ж, пропозал щодо collection ще не затверджено.
Я вважаю, що без розділення вею вулиці не обійтися. Подумайте: ми розрізаємо вилиці у всіх випадках, коли на одній і тій самій вулиці на різних ділянках щось відрізняється. Наприклад, тип покриття. Отже, на мою думку, тут так само слід розрізати вулицю. Тільки не впоперек, а вздовж. Зробити два вея (мабуть з одностороннім рухом), а між ними границю полігонів place.
name[:<lg>]:left=Степова вулиця
name[:<lg>]:right=Щорса вулиця
addr:city:left=Вигода
addr:city:right=Дослідна станція
Як на мою думку, основна проблема саме в графічному представленні однієї вулиці (ліні) різними назвами на головній ОСМ.орг. Якщо не брати це до уваги то достатньо тільки відповідних зв’язків assocoatedStreet
andygol, насправді, може так і було б краще…
Хто з конверторів, валідаторів, рендерів це підтримує, або, хоч збирається… Чи кожен, як завжди, буде чекати “критичної маси вживань”!? )
взагалі то, для мене виявилося несподіваним така кількість питань у рендеро-конверторів щодо необхідності для адресації будинків наявності саме веїв із співпадаючим “назві вулиці” ім’ям.
Є така мантра в ОСМ: «ми не мапимо під рендер/конвертер»
То ж напевне я не можу відповісти на це питання. Намагаюсь мапити згідно прийнятим в ОСМ (де факто/де юре) схемам теґування об’єктів.
Ок. А в Украине в городах областного значения, которые делятся на районы, есть выборы каких-то районных органов власти?
В РФ такие районы имеют admin_level=9 меньший, чем у сельсоветов (admin_level=8), т. к. они не являются муниципальными образованиями (т. е. в них не выбираются органы власти, а назначаются вышестоящими органами).
районні ради(районные советы, Черновцы, Житомир), избираемые жителями соответствующих районов
или
районні адміністрації(Киев, Одесса,Львов), назначаемые сверху
Я думаю что лучше для всех районов городов admin_level=7, поскольку:
некоторые районы городов содержат горсоветы или сельсоветы более низкого уровня(например город Винники, в котором есть свой горсовет, принадлежит Лычаковскому району Львовского горсовета)
для единообразия, чтобы не задаваться вопросом кто выбирает районные органы управления
Присоединять Крым повылазили даже те юзеры, у которых несколько десятков правок где-то далеко в России, и те, которые по году к карте вообще не прикасались.
boundary в том случае, если для объекта предусмотрен admin_level. В схеме по ссылке выше (и в РФ) для населённых пунктов не предусмотрен уровень, поэтому просто мультиполигон с тэгом place.
Подскажите ещё. Сельские/поселковые советы имеют территорию? Их территории полностью заполняют областной район? Есть какие-то общедоступные карты с границами сельсоветов? В РФ это называется схемой территориального планирования района (или области).