-
Добавляем точку в нужно месте на линии (А). Режем линию на две части (Р) (клавиши в JOSM)
-
https://github.com/pavlo-dudka/osm-pg-tests - см GitHub и http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=353075#p353075
Добавляем точку в нужно месте на линии (А). Режем линию на две части (Р) (клавиши в JOSM)
Так, але ж це ще не все. Потрібно з одного боку вилучити веї вулиць з відношення, а потім створити з них нове - з таким самим ім’ям. Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
andygol:Добавляем точку в нужно месте на линии (А). Режем линию на две части (Р) (клавиши в JOSM)
Так, але ж це ще не все. Потрібно з одного боку вилучити веї вулиць з відношення, а потім створити з них нове - з таким самим ім’ям. Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
Додам у список виключень
Додам у список виключень
Дякую, але хіба це правильне рішення? Такий випадок, як у мене, може бути не одиничним. І кожний додавати до виключень?
Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
Можна спробувати такий трюк: замість точки додавати невеличкий безіменний відрізок, який перетинає межу між НП і не входить до жодного із адресних зв’язків. До нього з обох боків приєднати відповідні відрізки вулиць з сусідніх НП.
Що скажете?
Можна спробувати такий трюк: замість точки додавати невеличкий безіменний відрізок, який перетинає межу між НП і не входить до жодного із адресних зв’язків. До нього з обох боків приєднати відповідні відрізки вулиць з сусідніх НП.
Що скажете?
Знаю, я так робив вже. Але то був міст http://www.openstreetmap.org/way/261588305. Не знаю, чи правильно це буде - посеред вулиці її ділянка без назви
edward17:Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
Можна спробувати такий трюк: замість точки додавати невеличкий безіменний відрізок, який перетинає межу між НП і не входить до жодного із адресних зв’язків. До нього з обох боків приєднати відповідні відрізки вулиць з сусідніх НП.
Що скажете?
не треба так робити
Я теж вважаю, що так не треба…
Краще знаходити та вирішувати розумні та відповідні алгоритми конверторів та валідаторів… Адже їм працювати і надалі!!!
А “костилі” далеко не зайдуть, бо не мають “перспектив”…
…
Павлу, для валідатора, можливо є сенс зробити перевірку приналежності до іншого НП… Але це, звичайно, не так швидкоробиться…
dudka велике спасибі вам за ваші валідатори! Вам не спадала на думку ідея валідатора дубльованих POI? Була б гарна штука. Чи таке вже є?
Натрапив на Overpass Turbo і згадав про ідею валідатора дубльованих POI. Поки що зробив такий скрипт http://overpass-turbo.eu/s/2B3. Він шукає точки amenity=fuel, біля яких є полігон з таким самим тегом. Як користуватися:
- переходимо за посиланням
- на мапі праворуч знаходимо район, у якому будемо шукати дубльовані заправки
- зверху ліворуч натискаємо “Старт”
- чекаємо…
- ідемо виправляти
Хто знає, як виконувати запити до Overpass API можуть самостійно шукати інші об’єкти. Хто не знає, але хоче навчитися - http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Overpass_API/Language_Guide. Або пишіть тут (чи мені), спробую зробити
UPD Майже те саме, але шукає одразу на всій території України - http://overpass-turbo.eu/s/2B5. Увага! Може тривати 2 - 4 хвилини
Слово “АЗС” в названии автозаправки не несёт никакой дополнительной информации. Поэтому его не должно быть в теге name. Для нахождения таких заправок сделал скрипт http://overpass-turbo.eu/s/2EQ. Он проверяет всю Украину, работает 4 - 5 минут. Кстати, он находит не только точки, но и лини и отношения. Они не отображаются на карте, только во вкладке “Данные” в верхнем правом углу.
Если хотите проверять не всю Украину, а только видимую на карте справа площадь, нужно заменить каждый заменить на <bbox-query {{bbox}} />.
Корисний валідатор. Головне, щоб мапери вмикали його час від часу. Я сам користуюся для перепровірки того, що наніс сам.
Запустив - помилок 0. Це в мене щось не так, чи з валідаторм, чи справді помилок нема (важко в таке повірити)?
Запустив - помилок 0. Це в мене щось не так, чи з валідаторм, чи справді помилок нема (важко в таке повірити)?
З якихось невідомих мені причин останнім часом валідатор щоночі ламається, можливо щось з диском.
Найближчим часом все виправлю.
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=453164#p453164
Додав пошук мультиполігонів у яких тільки один тег type=multipolygon
Є три варіанти помилок:
- присутній тільки один член звязку – мультиполігон можна видалити
- outer-лінії мають однакові теги – теги треба перенести на звязок, рідше(як тут і тут) - звязок треба видалити
- outer-лінії мають різні теги – треба уважно передивитися теги ліній, усі або частину тегів ліній перенести на звязок
https://dl.dropboxusercontent.com/u/14107903/test/test.html?multipolygons
- outer-лінії мають різні теги – треба уважно передивитися теги ліній, усі або частину тегів ліній перенести на звязок
Ситуация: территория школы с двух сторон огорожена забором.
Забор обозначен линией barrier=fence, две другие стороны - линией без тегов. Обе линии входят в отношение type=multipolygon с ролями outer.
Такие случаи тоже считаются ошибкой?
dudka:
- outer-лінії мають різні теги – треба уважно передивитися теги ліній, усі або частину тегів ліній перенести на звязок
Ситуация: территория школы с двух сторон огорожена забором.
Забор обозначен линией barrier=fence, две другие стороны - линией без тегов. Обе линии входят в отношение type=multipolygon с ролями outer.
Такие случаи тоже считаются ошибкой?
Ні, у вашому випадку на звязку крім type=multipolygon має бути amenity=school, а я перевіряю тільки “пусті” type=multipolygon.
Ні, у вашому випадку на звязку крім type=multipolygon має бути amenity=school, а я перевіряю тільки “пусті” type=multipolygon.
Спасибо, понятно.
Оновив перше повідомлення і продублюю тут інформацію про те, які валідатори було додано протягом 2014 року, адже не всі вони афішувалися окремим повідомленням:
12.02.2014 додано Ще інший валідатор street/associatedStreet-зв’язків(карта,таблиця), що відображає associatedStreet-зв’язки, частина об’єктів яких знаходиться поза межами міста.
16.04.2014 додано Ще інший валідатор street/associatedStreet-зв’язків(карта,таблиця), що відображає об’єкти включені в більш ніж один associatedStreet-зв’язок.
16.09.2014 додано Валідатор кінцевих точок(карта,таблиця), що відображає тупики ліній високого рівня(від secondary), а також точки де закінчуються або починаються oneway-лінії.
18.09.2014 додано Валідатор міст та смт(карта,таблиця), що відображає міста та смт для яких не знайдено лінії чи звязку кордону.
20.11.2014 додано Валідатор річок(карта,таблиця), що відображає річки та струмки з ненульовим layer, за виключенням tunnel=culvert та bridge=aqueduct.
04.12.2014 додано Валідатор дорожніх островів: tertiary(карта,таблиця), unclassified(карта,таблиця), service(карта,таблиця), що відображає групи доріг, до яких немає доступу з інших доріг.
Дуже не вистачає якогось меню аби швидко можна було переключатись між валідаторами (кожного разу лізти на форум за посиланнями - не дуже зручно)
Дуже не вистачає якогось меню аби швидко можна було переключатись між валідаторами (кожного разу лізти на форум за посиланнями - не дуже зручно)