Переплутав. Так, західну.
Якщо вірити кадастру, то межа Дніпропетровська і Ювілейного проходить саме між напрямками шосе. А той
урочистий в’їзд знаходиться в Ювілейному :).
До речі ще б визначитись із межами Ювілейного. Маємо селище з двох частин - одна примикає до Днепропетровська (район вул. Радгоспної - http://osm.org/go/0pGqRmhh- треба ще з’ясувати її назву по ген.плану) - такий собі трикутник разом із «Золотими ключами» і «Метро». Інша частина, ліворуч від Донецького шосе http://osm.org/go/0pGo21nF–, до речі, «Караван» - вул.Нижньодніпровська 17, Ювілейне.
район вул. Радгоспної
Межа мiста якраз i йде по вул. Радгоспнiй.
Скажем так - не угадал
http://maps.yandex.ua/-/CVfJZB5k - Амур-Нижньодніпровський район, Радгоспна вулиця
а вот это
http://maps.yandex.ua/-/CVfJZB-3 - Індустріальний район, Радгоспна вулиця - уже ближе, но не через всю улицу, частично проходит граница. Но вопрос про Юбилейный
скажите пожалуйста, как правильно исправить такое http://www.openstreetmap.org/relation/2695289
Нужно разделить линию проспекта на границе НП, и часть, выходящую за пределы НП, исключить из релейшена
UPD Линию территории школы добавлять в отношение не нужно - только здание
Нужно разделить линию проспекта на границе НП, и часть, выходящую за пределы НП, исключить из релейшена
Покажите если не сложно, как именно там её разделить. А то чего-от не понимаю
UPD Линию территории школы добавлять в отношение не нужно - только здание
Это да, само здание школы кстати тоже добавлено
dudka скажіть будь ласка , який API ви використовуєте для завантаження даних з бази OSM і де можна про нього почитати?
andygol:Нужно разделить линию проспекта на границе НП, и часть, выходящую за пределы НП, исключить из релейшена
Покажите если не сложно, как именно там её разделить. А то чего-от не понимаю
andygol:UPD Линию территории школы добавлять в отношение не нужно - только здание
Это да, само здание школы кстати тоже добавлено
dudka скажіть будь ласка , який API ви використовуєте для завантаження даних з бази OSM і де можна про нього почитати?
-
Добавляем точку в нужно месте на линии (А). Режем линию на две части (Р) (клавиши в JOSM)
-
https://github.com/pavlo-dudka/osm-pg-tests - см GitHub и http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=353075#p353075
Добавляем точку в нужно месте на линии (А). Режем линию на две части (Р) (клавиши в JOSM)
Так, але ж це ще не все. Потрібно з одного боку вилучити веї вулиць з відношення, а потім створити з них нове - з таким самим ім’ям. Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
andygol:Добавляем точку в нужно месте на линии (А). Режем линию на две части (Р) (клавиши в JOSM)
Так, але ж це ще не все. Потрібно з одного боку вилучити веї вулиць з відношення, а потім створити з них нове - з таким самим ім’ям. Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
Додам у список виключень
Додам у список виключень
Дякую, але хіба це правильне рішення? Такий випадок, як у мене, може бути не одиничним. І кожний додавати до виключень?
Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
Можна спробувати такий трюк: замість точки додавати невеличкий безіменний відрізок, який перетинає межу між НП і не входить до жодного із адресних зв’язків. До нього з обох боків приєднати відповідні відрізки вулиць з сусідніх НП.
Що скажете?
Можна спробувати такий трюк: замість точки додавати невеличкий безіменний відрізок, який перетинає межу між НП і не входить до жодного із адресних зв’язків. До нього з обох боків приєднати відповідні відрізки вулиць з сусідніх НП.
Що скажете?
Знаю, я так робив вже. Але то був міст http://www.openstreetmap.org/way/261588305. Не знаю, чи правильно це буде - посеред вулиці її ділянка без назви
edward17:Я так зробив: http://www.openstreetmap.org/relation/3519251, http://www.openstreetmap.org/relation/2695289. Але тепер на них сварится валідатор street.relations.n
Можна спробувати такий трюк: замість точки додавати невеличкий безіменний відрізок, який перетинає межу між НП і не входить до жодного із адресних зв’язків. До нього з обох боків приєднати відповідні відрізки вулиць з сусідніх НП.
Що скажете?
не треба так робити
Я теж вважаю, що так не треба…
Краще знаходити та вирішувати розумні та відповідні алгоритми конверторів та валідаторів… Адже їм працювати і надалі!!!
А “костилі” далеко не зайдуть, бо не мають “перспектив”…
…
Павлу, для валідатора, можливо є сенс зробити перевірку приналежності до іншого НП… Але це, звичайно, не так швидкоробиться…
dudka велике спасибі вам за ваші валідатори! Вам не спадала на думку ідея валідатора дубльованих POI? Була б гарна штука. Чи таке вже є?
Натрапив на Overpass Turbo і згадав про ідею валідатора дубльованих POI. Поки що зробив такий скрипт http://overpass-turbo.eu/s/2B3. Він шукає точки amenity=fuel, біля яких є полігон з таким самим тегом. Як користуватися:
- переходимо за посиланням
- на мапі праворуч знаходимо район, у якому будемо шукати дубльовані заправки
- зверху ліворуч натискаємо “Старт”
- чекаємо…
- ідемо виправляти
Хто знає, як виконувати запити до Overpass API можуть самостійно шукати інші об’єкти. Хто не знає, але хоче навчитися - http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Overpass_API/Language_Guide. Або пишіть тут (чи мені), спробую зробити
UPD Майже те саме, але шукає одразу на всій території України - http://overpass-turbo.eu/s/2B5. Увага! Може тривати 2 - 4 хвилини
Слово “АЗС” в названии автозаправки не несёт никакой дополнительной информации. Поэтому его не должно быть в теге name. Для нахождения таких заправок сделал скрипт http://overpass-turbo.eu/s/2EQ. Он проверяет всю Украину, работает 4 - 5 минут. Кстати, он находит не только точки, но и лини и отношения. Они не отображаются на карте, только во вкладке “Данные” в верхнем правом углу.
Если хотите проверять не всю Украину, а только видимую на карте справа площадь, нужно заменить каждый заменить на <bbox-query {{bbox}} />.
Корисний валідатор. Головне, щоб мапери вмикали його час від часу. Я сам користуюся для перепровірки того, що наніс сам.
Запустив - помилок 0. Це в мене щось не так, чи з валідаторм, чи справді помилок нема (важко в таке повірити)?
Запустив - помилок 0. Це в мене щось не так, чи з валідаторм, чи справді помилок нема (важко в таке повірити)?
З якихось невідомих мені причин останнім часом валідатор щоночі ламається, можливо щось з диском.
Найближчим часом все виправлю.