dudka
November 10, 2013, 7:24am
14
udarnyk:
Не працює в Opera 12((
Дещо поправив. Схоже, що тепер працює.
Вчора додав можливість перегляду деяких помилок знайдених валідатором Zkir’a в рамках мого валідатора: http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests .
Робилося це тому, що на http://peirce.zkir.ru/qa дані по Україні розбиті на 5 частин, а тут все буде разом.
udarnyk
(Udarnyk)
November 10, 2013, 2:54pm
15
Дякую, у мене також все працює.
dudka
January 17, 2014, 5:00pm
16
додано валідатор street/associatedStreet-зв’язків , що шукає навколишні об’єкти з ідентичним name/addr:street, що не включені в зв’язок
dudka , дякую. Було б добре, якби валідатор також повідомляв про ті вулиці, де зв’язок відсутній взагалі, але поруч є будинки з addr:street.
dudka
January 18, 2014, 7:42pm
18
dimonster:
Було б добре, якби валідатор також повідомляв про ті вулиці, де зв’язок відсутній взагалі, але поруч є будинки з addr:street.
Зможу зробити і таку перевірку. Але давайте спочатку подивимося чи знайдуться бажаючі доповнити існуючі зв’язки іншими об’єктами. Хоча б у своїх містах.
andygol
February 13, 2014, 5:54pm
19
dudka що значить інформація на сторінці street.relations.o ?
dudka
February 13, 2014, 6:44pm
20
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?street.relations.o
Це звязки, які принаймні двома точками належать вказаному в деталях місту, але при цьому хоча б двома точками знаходяться поза його межами.
Є кілька досить критичних помилок, наприклад http://www.openstreetmap.org/relation/2085011
Переважна більшість - лінія вулиці виходить на кілька сотень метрів за межі міста.
Не афішував, оскільки, можливо, серед знайдених звязків є й такі, що цілком коректні.
Чи правильно те, що проспект імені Газети Правда виходить у Ювілейне? чи існують у Ювілейному будинку, що адресуються по проспекту? якщо так - то мабуть варто розділити звязок на два. якщо ні - то може проспект закінчується раніше(в межах Дніпропетровська)?
andygol
February 13, 2014, 7:24pm
21
Трохи підправив http://www.openstreetmap.org/changeset/20546610 , так щоб проспект закінчувався в місті.
dudka велике спасибі вам за ваші валідатори! Вам не спадала на думку ідея валідатора дубльованих POI? Була б гарна штука. Чи таке вже є?
dudka
February 13, 2014, 8:05pm
23
Є ось таке на keepright
Чи ви про щось інше? Які POI вважаєте дублікатами?
Якщо я не помиляюсь, то воно знаходить лише точки, що лежать внутрі полігонів з такими самими тегами. А я маю на увазі точки, що знаходяться близько одна до одної і мають при цьому однакові теги (amenity або shop наприклад)
avatar6
February 13, 2014, 9:07pm
25
Чи якийсь валідатор, із комусь відомих, перевіряє наявність некирилічних літер серед більшості кирилічних в значеннях тих тегів, що мають містити кирилічні літери, і навпаки?
Наприклад, наявність латинських літер “c, e, y, a, p, o, i, x, H” серед російсько-українських назв та наявність кирилиці мішаної із латиницею у значеннях тегів, ключі яких чекають тільки латиницю повністю вимикає пошук та призводить до неможливості візуально знайти помилку…
algot
February 14, 2014, 12:12am
26
dudka:
Чи правильно те, що проспект імені Газети Правда виходить у Ювілейне? чи існують у Ювілейному будинку, що адресуються по проспекту? якщо так - то мабуть варто розділити звязок на два. якщо ні - то може проспект закінчується раніше(в межах Дніпропетровська)?
Там виходить так, що східна половина проспекту знаходиться в місті, а західна - в Ювілейному.
І виходить, що проспект треба продовжити до Гражди/Карпат
http://grajda-karpati.at.ua/index/0-2
http://maps.yandex.ua/-/CVfJeL00
dudka
February 14, 2014, 8:19am
27
algot:
dudka:
Чи правильно те, що проспект імені Газети Правда виходить у Ювілейне? чи існують у Ювілейному будинку, що адресуються по проспекту? якщо так - то мабуть варто розділити звязок на два. якщо ні - то може проспект закінчується раніше(в межах Дніпропетровська)?
Там виходить так, що східна половина проспекту знаходиться в місті, а західна - в Ювілейному.
І виходить, що проспект треба продовжити до Гражди/Карпат
http://grajda-karpati.at.ua/index/0-2
http://maps.yandex.ua/-/CVfJeL00
А може правильно буде включити і східну половину в Дніпропетровськ аж до “урочистого” в’їзду в місто?
https://ssl.panoramio.com/photo/84084220
dudka
February 14, 2014, 9:02am
29
algot:
dudka:
східну половину
Західну?
Переплутав. Так, західну.
andygol
February 14, 2014, 12:49pm
30
Якщо вірити кадастру, то межа Дніпропетровська і Ювілейного проходить саме між напрямками шосе. А той
урочистий в’їзд знаходиться в Ювілейному :).
До речі ще б визначитись із межами Ювілейного. Маємо селище з двох частин - одна примикає до Днепропетровська (район вул. Радгоспної - http://osm.org/go/0pGqRmhh- треба ще з’ясувати її назву по ген.плану) - такий собі трикутник разом із «Золотими ключами» і «Метро» . Інша частина, ліворуч від Донецького шосе http://osm.org/go/0pGo21nF– , до речі, «Караван» - вул.Нижньодніпровська 17, Ювілейне .
algot
February 14, 2014, 4:58pm
31
andygol:
район вул. Радгоспної
Межа мiста якраз i йде по вул. Радгоспнiй.
algot
February 14, 2014, 5:00pm
32
andygol
February 14, 2014, 6:59pm
33
Скажем так - не угадал
http://maps.yandex.ua/-/CVfJZB5k - Амур-Нижньодніпровський район, Радгоспна вулиця
а вот это
http://maps.yandex.ua/-/CVfJZB-3 - Індустріальний район, Радгоспна вулиця - уже ближе, но не через всю улицу, частично проходит граница. Но вопрос про Юбилейный