Sanjak
September 12, 2013, 8:58am
376
Що робити, коли межа між містом і селом прохожить по середині вулиці? Одна сторона вулиці - місто, інша - село.
Ця вулиця не попадає у валідатор ні то міста, ні до села. Створив 2 рілейшини associatedStreet: 2101543 та 2127735 з тегами addr:city
Також вулиці міста, що виходять хоч трошки за межі полігону - не попадають в валідатор
Ті вулиці, що вилазять за межі полігону - засунути у полігон. Треба посунути межі полігону або обрізати вулицю (що конкретно робити - залежить від конкретного місця).
Що робити з вулицями “з подвійним громадянством” - не знаю. Думаємо.
avatar6
January 31, 2014, 2:29pm
378
Чи працюе зараз http://nadoloni.com/editor ?
(схоже що база давно не оновлювалась)
Та в якому зараз взагалі стані сайт nadoloni.com ??
olehz
(olehz)
January 31, 2014, 4:28pm
379
Дані не оновлювались вже дуже давно. Працював над новою версію, але не закінчив. На разі проект закинутий
avatar6
January 31, 2014, 6:14pm
380
Шкода…, як потрібна якась “посильна” допомога, то, користувачі, за змоги, нададуть!..
Barbos
February 10, 2014, 2:00am
381
olehz:
На разі проект закинутий
хотелось бы уточнить, заброшен http://nadoloni.com/editor или http://nadoloni.com в целом?
olehz
(olehz)
February 10, 2014, 4:10pm
382
Editor - возобновлю ежедневное обновление
nadoloni.com в целом хочу полностью переписать и сделать что-то более вменяемое, но пока руки не доходят
Barbos
February 26, 2014, 2:59pm
383
olehz , .та ладно! ты действительно хочешь оставить “визикомовский” вариант? и editor будет похерен?
olehz
(olehz)
February 26, 2014, 3:07pm
384
Так “визикомовский” вариант явно лучше, чем было. А editor перепишу. Дамп Украины вырос за год почти в 2 раза. Импорт пол дня съедает - надо все переписывать.
Barbos
February 26, 2014, 4:12pm
385
olehz мне вот наоборот нравился старый вариант nadoloni.com нестандартный и с кучей плюшек…
olehz
(olehz)
February 26, 2014, 4:26pm
386
О каких именно плюшках идет речь? Единственное, что я хочу вернуть, это возможность просмотра улиц и POI по городам. Больше там вроде ничего стоящего не было (да и тупило все ужасно)
Я хочу добавить все СНГ или даже всю Европу. Как вылижу интерфейс и импортер osm-дампов, займусь редактором
olehz
(olehz)
April 3, 2014, 10:52pm
387
Прошу зацінити нову версію редактора
Додані всі країни ex-USSR (Правила валідаціїї для кожної країни різні)
Дадано перевірку на розриви між сегментами вулиці
Додано перевірку на перетин з кордонами НП
Дані оновляються автоматично раз на добу
Також потребую поради, як би це правильніше перекласти остані слова зі списку:
(вулиця|провулок|площа|проспект|бульвар|узвіз|міст|проїзд|набережна|шосе|алея|в’їзд|тупик|спуск|майдан|підйом|лінія|дорога|дача|квартал|кілометр|просік|з’їзд|тунель|шляхопровід|естакада|метроміст|кільце)
(Street|Lane|Square|Avenue|Boulevard|Descent|Bridge|Pass|Embarkment|Road|Alley|Entrance|End|Descent|Square|Ascent|Line|Road|Dacha|Quarter|Kilometer|Glade|Ramp|Tunnel|Overpass|A|B|C)
Є така пропозиція
тупик (глухий кут) = Cul-de-sac |Dead end
вулиця=Street
провулок=Lane
площа=Square
проспект=Avenue
бульвар=Boulevard
узвіз=Descent
міст=Bridge
проїзд=Pass
набережна=Embarkment
шосе=Road
алея=Alley
в’їзд=Entrance
тупик=End (Cul-de-sac|DeadEnd)
спуск=Descent
майдан=Square
підйом=Ascent
лінія=Line
дорога=Road
дача=Dacha (Chalet|Country house)
квартал=Quarter (Block|Neighborhood)
кілометр=Kilometer
просік=Glade
з’їзд=Ramp
тунель=Tunnel
шляхопровід=Overpass
естакада=Trestle
метроміст=Bridge
кільце=Roundabout
dudka
April 4, 2014, 8:57am
389
Чомусь у мене не відкривається. Зависає на “Загрузка…”. В Private Mode також не відкривається.
(Firefox is up to date.)
Прошу додати в список автомагістраль і завулок .
YuraH
April 4, 2014, 9:03am
390
04.04.2014/11:02:26 cmd_local/127.0.0.1 http://nadoloni.com/editor/streets 1160 1160/231 100% 301 “500 Internal Server Error”
olehz
(olehz)
April 4, 2014, 9:36am
391
Вибачте. Не потестив після змін - імпорт обвалився вночі. Буде готове за годину
dudka
April 4, 2014, 11:33am
392
olehz:
Додані всі країни ex-USSR (Правила валідаціїї для кожної країни різні)
Може тоді додати опціональні колонки name:by, name:ee, name:ro, name:kz і т.д. для таблиць відповідних країн?
І name:de для усіх.
olehz
(olehz)
April 6, 2014, 9:22pm
393
Видправив баги і ще кілька оновлень:
Додана можливість масово копіювати/перекладати/транслітерувати з колонки в колонку
Якщо адресація задана через addr:street для будинків при зміні name тепер це враховується
Додані нові фільтри і перевірки для streets і places
dudka
April 7, 2014, 7:58am
394
olehz:
Додана можливість масово копіювати/перекладати/транслітерувати з колонки в колонку
Чудова штука. А можна деталі про те як це реалізовано? Помилок не помічено, просто цікаво наскільки можна довіряти автоматичному перекладу.
Пропоную подумати над переробкою авторизації - зробити аналогічно до інший osm-сервісів:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OAuth
Що може бути причиною відсутності Сімферополя в списку міст?
olehz
(olehz)
April 7, 2014, 10:24am
395
На разі реалізовано через виклик Yandex Translate API - довіряти не можна, бажано перевірити перед зберіганням. Як варіант ще думаю про використання вже перекладених назв з інших НП (хоча це не дуже універсально)
Гарна ідея - в TODO
Сімферополь задний відношенням, у котрого бракує place=city