Зможу зробити і таку перевірку. Але давайте спочатку подивимося чи знайдуться бажаючі доповнити існуючі зв’язки іншими об’єктами. Хоча б у своїх містах.
Не афішував, оскільки, можливо, серед знайдених звязків є й такі, що цілком коректні.
Чи правильно те, що проспект імені Газети Правда виходить у Ювілейне? чи існують у Ювілейному будинку, що адресуються по проспекту? якщо так - то мабуть варто розділити звязок на два. якщо ні - то може проспект закінчується раніше(в межах Дніпропетровська)?
Якщо я не помиляюсь, то воно знаходить лише точки, що лежать внутрі полігонів з такими самими тегами. А я маю на увазі точки, що знаходяться близько одна до одної і мають при цьому однакові теги (amenity або shop наприклад)
Чи якийсь валідатор, із комусь відомих, перевіряє наявність некирилічних літер серед більшості кирилічних в значеннях тих тегів, що мають містити кирилічні літери, і навпаки?
Наприклад, наявність латинських літер “c, e, y, a, p, o, i, x, H” серед російсько-українських назв та наявність кирилиці мішаної із латиницею у значеннях тегів, ключі яких чекають тільки латиницю повністю вимикає пошук та призводить до неможливості візуально знайти помилку…