Публічна кадастрова карта України

Дивно, у мене не відображається. Ні в мозілі, ні в хромі.
Може це в тебе щось закешувалося?

В Opera 12, Opera 18 також мапника не має. Кеш очищений.

Вибачаюсь, що ввів в оману шановне панство. Очистив кеш - і «все пропало!»© :frowning:

Зараз, після того як зник шар з Мапніком, дуже дивно виглядає “© Участники OpenStreetMap” (із УРЛ-посиланням на ОСМ) внизу фрейма з мапою :confused:

Прям як в тому анекдоті: “Ізя, ви або хрестика зніміть, або вдягніть труси” :smiley:

А по какой причине слой ОСМ убрали из кадастровой карты, и вернут ли, кто-то знает?

Ну как же, почитайте ссылку http://zakarpattya.net.ua/Blogs/116351-Naberezhna-Nezalezhnosti-u-pryvatnii-vlasnosti? - несправедливость, кто-то захватил кусок тротуара. А что это проблема разных смещений, никого не волнует. Видимо, убрали, чтоб не поднимали бучу без повода.

Пользуясь этим рецептом, можно ли использовать данные кадастровой карты для нанесения границ сельсоветов, горсоветов и других административных единиц?

Так, можна!

PS Тільки не забувайте про зсув фону і даних, спочатку їх треба вирівняти.

А на сколько можно верить данным кадастровой карты? Границы моего района нанесенные раньше отличаются от данных кадастровой карты в некоторых местах на сотни метров. Из каких источников могли браться эти данные (откуда брались данные административных границ когда не было кадастровой карты)? Предполагаю, что кадастровая карта точнее, но 100%ой уверенности нет.


Оранжевый пунктир - существующая граница района, желтая линия - данные кадастровой карты

Певно з цієї схеми http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5e/Krym_regions.svg
Я теж з вікісхеми наносив перший раз райони, а нещодавно по кадастру уточнив.

Полагаю, верить кадастру нельзя, кто его знает, кто туда данные вбивал, - в моем городе, например по кадастру не малая часть соседнего села оказалась в черте города…:slight_smile:

Понятно, что ошибки исключать нельзя. Но насколько я понимаю более точных источников нет?

В кадастровій карті окремо представлені кордони районів(червоним кольором) і кордони кадастрових кварталів(зеленим кольором).
Райони в OSM відповідають червоним лініям з кадастрової карти.
На жаль “кто его знает, кто туда данные вбивал”, тому дуже часто кордони районів і кадастрових кварталів не співпадають.

При переходе с 11 на 12 зум красные границы районов меняются соответствующими зелеными границами кварталов (именно она на скрине выше). Видно что границы кварталов более детализированы - красные линии более сглажены, зеленые более извилистые, да и зум увеличился. Вот я и думал поправить границы районов по данным границ кварталов.

…там і зелені лінії, буває, добряче гуляють на різних зумах.
і тоді стає незрозумілим, до якої області/району відносити село, через яке проходить “червона риска” (межа району). я такі межі намагаюсь посувати до найближчої зеленої лінії.

Я тут перевірив дані по списку КОАТУУ. Величезний шмат роботи по Львівській області виявився пустою тратою часу. Всі межі сільрад треба повидаляти - воно абсолютно не вдповідає дійсності. Таке враження, що хлопці, що займаються кадастровою мапою ті межі від фонаря малювали.

Дуже прикро. А що не так було згідно КОАТУУ?

Я тут написав скрипт для векторизації кадастрової мапи (скрипт також запитує КОАТУУ для кожної зони) і тепер за бажанням можна якось автоматизувати процес копіювання даних з неї. Проте, якщо дані там не відповідають дійсності, то моя робота теж виявилась тратою часу.

З іншого боку, теоретично можливо автоматично виявити розбіжності між кадастровою мапою та ОСМ, а також слідкувати за змінами кордонів на кадастровій мапі… Колеги, як гадаєте, чи є сенс у такому?

Давайте конкретизувати… Що не так?

Добре, насправді, в мене все так, я спромігся написати скрипта на мові Python, який витягує дані з кадастрової мапи у придатному для автоматичної обробки вигляді (межі зон, КОАТУУ зон). Але тепер не впевнений, що з цим робити.

Можна сінхронізувати (чи як мінімум співставити і виявити розбіжності) межі населених пунктів та сільрад. Але ви ж кажете, що дані на кадастровій мапі намальовані від фонаря? Тоді (напів)автоматичний імпорт в ОСМ тільки зашкодить…

Тому я пропоную обговорити, які дані ми хочемо насправді взяти з кадастрової мапи. А тоді вже вирішити - чи доцільно дописувати скрипт для автоматизації цього процесу.