У проекті OSM іноді з’являються “благодєтєлі”, які копіюють інформацію з чужих карт. Зазвичай, такі “імпорти” помічають інші учасники, і після обговорення на форумі та повідомлень у DWG такі “імпорти” видаляються з бази даних. Але через це, на мою думку, неможливо заявляти про 100% ліцензійну чистоту даних у будь-який момент часу, бо між моментом внесення чужих даних до моменту їх видалення проходить деякий час.
Закон як дишло — куди повернув, туди і вийшло. І не треба перекручувати. Тим паче, що всі ці ваші припущеня зроблені на основі слів одного нібито учасника чи розробника карти, які не можуть розглядатися як офіційна позиція.
Чому ви вважаєте, що
? Слово «публічна» в назві не гарантує того, що інформація дійсно публічна в тому сенсі, який вкладається тут, дивіться історію з російською картою. Інформація про умови використання на сайтах ДЗА та ДЗК відсутня.
Дуже правильна та твереза оцінка була дана в цій же темі
На жаль, як бачу, для більшості ще один шар знімків важливіше за мету, які ставить OSM та за дотримання його ліцензії. Тому вважаю подальше обговорення недоцільним.
Сподіваюсь ви докладно ознайомитесь із законодавством України, його відмінностями від законів країн-сусідів, і поділитись здобутим знанням, а не власними припущеннями, зі спільнотою.
В осм правильно, кадастр “малює” по ортофото, а воно непогано так зміщене (десь 5.00; 10.00). Добре видно по розв’язкам в Розівці або М-08/М-06, наприклад.
Ну і щоб був трикутник, М-08 (хоча там небагато треків).
А на сколько можно верить данным кадастровой карты? Границы моего района нанесенные раньше отличаются от данных кадастровой карты в некоторых местах на сотни метров. Из каких источников могли браться эти данные (откуда брались данные административных границ когда не было кадастровой карты)? Предполагаю, что кадастровая карта точнее, но 100%ой уверенности нет.
Оранжевый пунктир - существующая граница района, желтая линия - данные кадастровой карты