http://www.verkeersmeldpunt.nl/
geen melding
De Bosch Ebike fietscomputer heeft OSM kaarten aan boord voor de navigatie:
http://www.bosch-ebike.de/en/produkte_neu/nyon/nyon__portal_und_apps.php
Ook Garmin kan niet achterblijven en heeft in de nieuwe Edge Touring standaard een OSM fietskaart ingebouwd
http://www.garmin.com/nl//garmin-introduceert-edge-touring-plus-fietsnavigatie/
Deze laatste heb ik even mogen bekijken maar ben er niet van onder de indruk
Huizensite jaap.nl gebruikt ook openstreetmap (geen idee hoe lang al). Zie bijv. http://www.jaap.nl/te-koop/noord+holland/groot-amsterdam/amsterdam/1077bc/apollolaan+58/10250928/overzicht/?search=/koophuizen/noord+holland/groot-amsterdam/amsterdam/apollolaan/
Keurig met bronvermelding.
Huizenzoeker.nl gebruikt ook OSM data, met bronvermelding
De EU buitengrenzen worden bewaakt mbv Eurosur, zo te zien voorzien van OSM (op plm. 16 minuten) :
http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1374675
http://www.begraafplaatsenonline.nl/
BEGRAAFPLAATSENONLINE
Welkom op Begraafplaatsenonline, de grootste verzameling Nederlandse begraafplaatsen en columbaria. Op deze website kunt u heel snel en eenvoudig de graven van uw overleden familieleden vinden en, indien nodig, de rechten van die graven verlengen.
UITFASERING GOOGLE MAPS
In maart 2013 zijn de kaarten van Google vervangen door kaarten van OpenStreetMap (OSM). Op de kaarten van OSM zijn begraafplaatsen beter zichtbaar.
http://www.hasseltomdeweede.nl/hotspots/ op het blauwe wereldbolletje klikken. even schuiven met de kaart en ook op die rode icoon drukken
Via globespotter.cyclomedia.com gebruikt de gemeente Bergen OSM met bronvermelding, en daarmee meerdere overheden.
Nu een gratis kaart voor de wintersporter van Garmin obv OSM . Zie knop “infos & download”. Eerste indruk is best goed (bv hillshade) maar ik ben geen wintersporter dus of het goed werkt…?
Mijn ervaring met de Garmin Edge 800 op wintersport: vooral gebruiken als logger voor garmin connect en/of strava.
En bij bepaalde hellingen onderaan controleren of je de 100+ km/uur als piek gehaald hebt
Ik ben kaart inmiddels aan het downloaden en zal hem eens bekijken in Basecamp.
Live test zal moeten wachten tot half februari
groen_duiven
Mooi hoor, als niet wintersporter zou je de typ file ook nog kunnen bewerken en alle ski info eruit slopen (en de fietspaden rood maken bijvoorbeeld)
https://www.dropbox.com/s/o6c1doj3oqf8uhi/innsbruck.jpg
Andere toepassing bij Rijkswaterstaat: wegbeheerderskaart: http://www.rijkswaterstaat.nl/geotool/wegbeheerders.aspx?cookieload=true
Na de introductie van GertJan zn plugin voor de import van de panden, realiseer ik me dat het BAG ook op OSM steunt en gebruikt. http://bagviewer.pdok.nl/index.html
‘Check de inbraken in jouw postcodegebied’ werkt ook met OSM:
http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/binnenland/inbraakonderzoek-rtl-nieuws-check-de-inbraken-jouw-postcodegebied