Biedny Pawel-off wdepnął w psią kupkę na Osiedlu Dywizjonu 303 i zmienił mu nazwę na “Ogród do Wyprowadzania Psów”. http://www.openstreetmap.org/browse/way/184611522/history
Bardzo, kurna, śmieszne.
Biedny Pawel-off wdepnął w psią kupkę na Osiedlu Dywizjonu 303 i zmienił mu nazwę na “Ogród do Wyprowadzania Psów”. http://www.openstreetmap.org/browse/way/184611522/history
Bardzo, kurna, śmieszne.
Rozważałeś możliwość przeprosin?
Nie, bo nie pytałem ogólnie, a nie czy Ciebie uczyli tego w podstawówce.
Poza tym w Sanoku pozmieniałeś ulice z wersji imiennej na bezimienną, wbrew temu co mamy ustalone.
Nie zajmuję się obecnie OSM, ale chciałbym zasygnalizować dla innych mapowiczów (najlepiej z Kielc) dosyć spory problem spowodowany przez użytkownika Fregate o którym już tutaj kiedyś pisałem. Zmienił on bowiem kategorie większości dróg w Kielcach na powiatowe, nawet te na które lepiej nie wjeżdżać samochodem w trosce o zawieszenie.
Czy możesz rzucić przykładem takiej drogi? Łatwiej mi będzie znaleźć changesety do rewertu.
Oglądam te jego zmiany i widzę, że to ten sam przypadek co kolega Perimex. Typowe osiedlówki pozmieniał na tertiary, ale dla odmiany, jedną z głównych ulic - Sandomierską (do niedawna DK74) - otagował jako residential.
A przy okazji, Debeet, możesz rzucić okiem na http://www.openstreetmap.org/browse/node/2210336841/history i potwierdzić, że to ma być “Herbskie” a nie “Herby”, proszę?
G.
Tu nikt niczego nie skasował:
http://www.openstreetmap.org/browse/way/32280788
Co oznacza tag lanes? Liczbę pasów w obu kierunkach bez rozróżniania na kierunki? Jeżeli tak to więcej niż na równoległej S12/S17, która ma według takiego liczenia 4 pasy - miejscami na rozbiegówkach 6.
Nie chcę otwierać nowego wątku, ale co daje Wam taka informacja - pomijam błąd - czyżby chodziło o możliwość rysowania kreski/obszaru o różnej grubości?
http://bazakolejowa.pl/index.php?dzial=stacje&id=1251
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kielce_Herbskie
Łączna liczba pasów w obu kierunkach.
wywalam tę zmianę: http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/18199063
Drogi użytkowniku, nie ma potrzeby w relacji wstawiania highway=residential
wrrr, kolejny drogi naprawia w Polsce…
Ktoś cichaczem skasował relację DTŚki, da radę jakoś ustalić kiedy i kto?
http://www.openstreetmap.org/browse/way/244147520 - ja rozumiem, że Lasy Państwowe to “państwo w państwie”, ale bez przesady
Ups, myszka się komuś omsknęła: http://www.openstreetmap.org/browse/node/34916940/history
Zupełnie nie ma znaczenia zapewne, że to początkujący, prawda?
Napisałem do tego usera, niech sobie obejrzy.
Chciałem uczulić na usera przemek2906 http://www.openstreetmap.org/user/przemek2906/edits
Gdybyście szukali krakowskiego Rynku to będzie trudniej, bo teraz nazywa się “BItcoin sell/buy”: http://www.openstreetmap.org/browse/way/201133718
Może tam powstał kantor
Sądząc po końcówce adresu (.az) to po prostu chamski spam…
Dla każdego, kto administruje serwis internetowy jest oczywiste, żeby przy każdej treści generowanej przez użytkowników widniał przycisk “zgłoś”. Obecnie nie ma go chyba nigdzie na osm.org, przez co spamowate wpisy dzienniczków siedzą po parę dni, bo trzeba smarować oddzielnego mejla do adminów…
Czy oznaczanie serwowanej kuchni jest “useless”? http://www.openstreetmap.org/browse/node/475613729/history
Bulwersator: korzystając z okazji - od jakiegoś czasu obserwuję Twoje namiętne poprawianie podług walidatora. Fajnie, ale nie popadaj w przesadę. Nie wszystko, co wyrzuci z siebie walidator w JOSM, jest błędem.