No bez jaj! Rozumiem, że można nie zgadzać się na dodawanie imion patronów do nazw ulic lub rozwijanie skrótów, ale wstawianie błędnej formy skrótu jest gwałtem na języku polskim.
Nie, bo nie pytałem ogólnie, a nie czy Ciebie uczyli tego w podstawówce.
Poza tym w Sanoku pozmieniałeś ulice z wersji imiennej na bezimienną, wbrew temu co mamy ustalone.
Nie zajmuję się obecnie OSM, ale chciałbym zasygnalizować dla innych mapowiczów (najlepiej z Kielc) dosyć spory problem spowodowany przez użytkownika Fregate o którym już tutaj kiedyś pisałem. Zmienił on bowiem kategorie większości dróg w Kielcach na powiatowe, nawet te na które lepiej nie wjeżdżać samochodem w trosce o zawieszenie.
Oglądam te jego zmiany i widzę, że to ten sam przypadek co kolega Perimex. Typowe osiedlówki pozmieniał na tertiary, ale dla odmiany, jedną z głównych ulic - Sandomierską (do niedawna DK74) - otagował jako residential.
Co oznacza tag lanes? Liczbę pasów w obu kierunkach bez rozróżniania na kierunki? Jeżeli tak to więcej niż na równoległej S12/S17, która ma według takiego liczenia 4 pasy - miejscami na rozbiegówkach 6.
Nie chcę otwierać nowego wątku, ale co daje Wam taka informacja - pomijam błąd - czyżby chodziło o możliwość rysowania kreski/obszaru o różnej grubości?