http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/15739280
Подивіться на цей набір правок - вилучено багато вулиць в Хмельницькому, зламано мультиполігон! Чи то вірні правки?
Це питання в першу чергу до teologovsan - автора, який додав ці вулиці до ОСМ.
З автором зв’язався, запропонував допомогу. Відповідь, коротко:
Це не вандалізм, але, як на мене, простіше їх скасувати: нових об’єктів додано не було, зламано досить багато. Прошу підтвердити необхідність скасування.
Найбільша проблема - роз’єднання житлової зони на півночі Володарки з полігону у дві лінії, об’єднані мультиполігоном. І щось я не бачу можливості перетворити дві лінії назад у полігон, може погано шукав?
В iD багато чого немає.
Використовуйте JOSM http://josm.openstreetmap.de/wiki/Uk%3AHelp/Action/CombineWay
iD створює дуже… реально дуже багато помилок в даних. Додавати нові дані складніші ніж будинки там неможливо. Навіть якщо все виглядає правильно - в базі все може бути дуже криво. Мій валідатор щодня ловить десятки помилок новачків. Всі ці помилки зроблені iD. Розробники навіть не постаралися додати якийсь мінімальний набір перевірок.
У iD свої переваги, на мою думку, але, тим не менш, JOSM для мене не проблема. Майже. Можна, будь ласка, знімок екрану з діалогом об’єднання для 6238? Бо я його не бачу ;( http://josm.openstreetmap.de/ticket/9090
Володарку поправив, а ось що робити з 150 правками новачка за останні три дні навіть не знаю… http://www.openstreetmap.org/user/NexUrs/edits
Позміщував об’єкти направо-наліво по всій Оболоні…
К сожалению, после блокировки пользователь перерегистрировался под другим аккаунтом (OsVit) и продолжил портить карту.
Я попросил DWG сейчас откатить все его правки.
Товарищ NexUrs/OsVit! Кадастр является очень неточным источником, и, самое главное, у нас нет разрешения на его использование. Наши GPS треки на сегодня являются достаточно точным и совершенно легальным источником данных. Вы же наносите огромный вред проекту своими действиями и портите труд многих десятков людей до вас. Совершенно непонятны ваши цели, и неэтичным является поведение — вместо того, чтобы выйти на связь с сообществом вы продолжаете свою разрушительную деятельность.
Выйдите, объяснитесь, и лучше предварительно почитайте Вики ОСМ, не думайте что до вас никто не догадался стремиться к точной карте.
Погляньте хто-небудь досвідчений, я вірно зрозумів, що цим набором автор посунув дороги (в т.ч. ділянку траси М-12) під Бінг, всупереч наявним трекам? Якщо так, як це виправити максимально коректно? Відкотити весь набір — якось недобре, там ще об’єкти створювались…
Щось якось криво відкотилося. Або неповністю.
Ось наприклад лінія: http://www.openstreetmap.org/browse/way/60892178
NexUrs її розрізав, а pnorman тільки видалив нову частину, а стару не відновив до попереднього стану. Тепер на північ від старої частини тільки пустота…
Похоже, это тоже redaction bot перестарался
По крайней мере, за последний месяц там больше никто не лазил (по даннім http://zverik.osm.rambler.ru/whodidit/ )