Харьков и область (обсуждение)

До речі, сьогодні я виявив, що nominatim не розуміє тип релейшену street. Будинок притягується не за релейшенами, а до найближчої вулиці. :frowning:
Наприклад, будинок за адресою “Соціалістична вулиця, 68” у номінатімі має адресу “Чередніченківська вулиця, 68”, бо він до тієї вулиці ближче.
А у нас у Харкові всі вулиці описані релейшенами типу street. Може, треба переробити на associatedStreet? Добре було б ще й автоматично додати російськомовні назви вулиць у теги релейшенів (там, де їх ще нема).

Всеж карще надіслати повідомлення про пролему розробникам Nominantaima

Я підтримую цю пропозицію.
Street-relation незатвреджений, використовується вдесятеро рідше, ніхто не може зрозуміло пояснити чим він відрязняється від associatedStreet-relation.
http://taginfo.openstreetmap.org/tags/type=associatedStreet - з 120610 звязків 5438 - в Україні
http://taginfo.openstreetmap.org/tags/type=street - з 17654 звязків 4122 - в Україні, 2404 - в Харківській області(імпорт адресації Харкова), 527 - у Львівській(імпорт nadoloni.com)
То чому б не зробити одноманітно на всій території України?

https://trac.openstreetmap.org/ticket/3691 - тікет бовтається вже два роки :frowning:

Ну, тоді давайте поміняємо. Це ж за 10 хвилин робиться!
До того ж система адресації буде чіткішою. Без неоднозначностей у інструкції накшалт “робіть associatedStreet, але якщо хочете, то street”.

Що скаже суспільство? Міняємо?

я проголосую за заміну - коли воно одноманітно, зрозуміліше. І, справді, street - не прийнятий, хоч і загальновживаний. По території України є зміст замінити.
Єдине що, варто подумати, що робити з role=associated в зв"язках - можливо, взагалі відкинути, де зустрічається не на будинку (відповідні вулиці проїзди і т.д.), на будинках хай би було - часом і в associatedStreet додаються будинки, коли відомо, що вони відносяться до цієї вулиці, але номер поки не зібраний або невідомий.

дайте приклад такого зв’язку. Подумаємо разом.

Незвичні ролі використовуються у звязках 1634853 2636518 2699522

1634853 - тротуар можна відкинути з релейшена або дати роль street
2636518 - пішохідна вулиця з тротуарами? Дивно. А що за дивна роль sidewalk? У пропозалі начебто такої нема. Хоча там є якісь натяки на "others… ", тобто “пишіть що хочете” :slight_smile:
2699522 - кладовищу баштових кранів дати роль house

А ще багато таких зв’язків?

Немає.
http://ua.taginfo.openstreetmap.ru/relations/street#roles
(is_in - це білоруські вулиці, що потрапили в українську вигрузку )

Ну, тоді трохи почекаємо зауважень від інших учасників спільноти та будемо міняти. Згодні?

Підтримую таку заміну беззаперечно.

да я тоже за… (associatedStreet)
но кроме street > associatedStreet нужно еще address > house и хотелось бы если это будет бот, чтоб он сделал сортировку как JOSM-е…

зы: и раз вопрос зашел про адресный релейшн может есть смысл удалять обьекты из релешна если он без номера дома?

И я за. Разницы особой не имеет. Если хотите, чтобы не у DWG не возникло вопросов, давайте это сделаю я сам.

Женя, ты же член DWG, тебе и карты в руки :slight_smile:
Ну и если уж запускать бота, то давайте ещё и автоматом скопируем значения тегов name:ru, name:en, name:* с веев улиц в теги релейшена. Ну и роль address надо бы переделать в house для однообразия.

тоже поддерживаю замену

Сомнительные Великобурлукские села правильно размещаются так:

(N49.926590° E37.210973°) Нова Олександрівка село, (Новоолександрівська сільрада, КОАТУУ 6321483701)
(N49.913080° E37.244289°) Нова Олександрівка с-ще (Червонохвильська сільрада, КОАТУУ 6321485306)
(N49.973312° E37.324409°) Червона Хвиля (КОАТУУ 6321485301)
(N49.956729° E37.331727°) Веселе (Шипуватська сільрада, КОАТУУ 6321486002)
(N49.919284° E37.310630°) Нестерівка (КОАТУУ 6321486004)

Спасибо, учтено.

dimonster, VF-travelGPS: спасибо
мне самому позакрывать notes`ы по ссылке выше?

Ворт, ты про Червону Хвылю и те другие сёла? Да, думаю, что те notes можно закрыть. Кстати, а куда делись сообщения с этими notes? Что-то их не вижу.

_sev А что насчёт переделки релейшенов street? Сделаешь?