Контроль ремонту доріг (Київ)
http://remcontrol.com.ua/
dudka вже полагодив
По пам’яті та яндекс-панорамам намалював похідну інфраструктуру а\п Бориспіль -http://www.openstreetmap.org/#map=17/50.34415/30.89570
Зауваження, виправлення, etc?
Добрый вечер.
Кто может изменить границу Киева возле села Козин?
http://maps.visicom.ua/c/30.65194,50.25275,13
Якось дивно та “границя” проходить на візікомівській карті. Прямо через будинки
Посунути лінію границі не складно. Але чи є впевненість, що та границя правильно намальована?
Думаю, что правильно.
Зсунутий загальний контур аеропорту, зараз гляну у якому наборі змін. А, ні, то не ваші. Мабуть, випадково, автора повідомив.
Ось тут було зміщено по непривязаному бінгу:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17225925
Я в червні вирівнював по трекам. Використовував такі зміщення:
- на середньому зумі: -31.00; 34.00
- на максимальному зумі: 4.00; 1.00
Повиправляв:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17855721
зы: catalog.aa-magellan.com.ua - нет копирайтов ОСМ…
Ребята, а может кто перезакачать файл для подключения к САС.Планета?
Київ: у Русанівських садів landuse=allotments, а біля Видубичів landuse=residential, хоча по суті вони однакові. Яке значення краще для обох?
У російській гілці форума сьогодні вже обговорювали це питання.
Аллотментс - це наші “шість соток” або садово-городні кооперативи. Туди люди приїжджать щоби відпочити, обробити город, зібрати врожай. Основне місце проживання у людей - десь в іншому місці.
Резідентіал - люди живуть постійно.
Очевидно, що з часом земельні ділянки типу “шість соток” люди “обживають”, будують капітальні будівлі, тягнуть інфраструктуру (електрику, газ, іноді навіть водогін, каналізацію, телефон). І такий аллотментс перетворюється у резідентіал.
скинте кто то ссылку для скачивание файлов, что бы подключять в сас.планета слои из градостроительного кадастра киева, очень нужно, спасибо!
Ребята, а может кто перезакачать файл для подключения к САС.Планета?
скинте кто то ссылку для скачивание файлов, что бы подключять в сас.планета слои из градостроительного кадастра киева, очень нужно, спасибо!
скинте кто то ссылку для скачивание файлов, что бы подключять в сас.планета слои из градостроительного кадастра киева, очень нужно, спасибо!
На самом деле это форум ОСМ, а не sas.planeta.
А в каких единицах изображена длинна отношнеия по оси Х графика? http://ra.osmsurround.org/analyzeRelation?relationId=415924&noCache=true&_noCache=on
І такий аллотментс перетворюється у резідентіал.
Це ясно, проблема у тому, що і там і там - суміш обох. І мені здається, що треба обрати один і той же тег для обох, бо вони однакові по суті. Я б зробив Русанівські residential.
Шановні, скажіть будь ласка навіщо було міняти на Хрещатику «праймарі» на «педестріан»? http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?peirce.deadEnds#zoom=16&lat=50.44805&lon=30.52324
Те що там зараз стоять барикади і рух транспорту неможливий не міняє важливість цієї траспортної артерії. Хіба не краще використати access=* з відповідними уточненнями?
UPD
Я б відкотив би цей набір змін, щоб не ламати класифікацію доріг