To troche roboty i pisac najlepiej bezposrednio do autorów nie obrazajac sie jesli nie beda na to mieli czasu wdanym momencie - wszyscy jestesmy tutaj wolontariuszami.
No tak. Przyznaję się. Ale pytanie jest filozoficzne - bo w rozporządzeniu Ministra Obrony jest podany “prostokąt” (geokąt?) po współrzędnych, i nie bardzo przejmują się tam, że strefa “wchodzi” na ląd.
Nie bardzo mam pomysł, jak to dobrze zrobić, by najwyżej renderer automatycznie kolorował tylko i wyłącznie “wodę” na odpowiedni kolor, bo strefa zamknięta dotyczy wód. Mogę to dokleić do granicy wody, chociaż nie wiem, czy to jest najlepsze rozwiązanie.
No to z braku lepszych pomysłów - “przykleiłem się” do granicy wody. Tam gdzie kafelki się przegenerowały wygląda już OK. Zostawiłem tylko punkty wchodzące na ląd, które występowały w rozporządzeniu - natomiast wygląda na to - że z racji tego, że tam szerokość obszaru jest 0, to przy rednerowaniu nie tworzą się żadne związane z tym wizualizacje → czyli wygląda dobrze
Przydałoby się zmapować transport publiczny w średnich i mniejszych miastach. W porównaniu z Warszawą wygląda tragicznie. Szkoda, że autobusem zazwyczaj nie jadę za daleko, ponieważ wtedy bym zmapował linie należące do PKS Turek.