Так, усі ми пройшли шлях новачка, але якщо чолов"яга або вічвина малює насправді пряму дорогу з поворотами, то я вже геть не розумію що вони тут роблять. Мабуть то гугловські засланці.
http://www.openstreetmap.org/user/Yarlykov превратил левый берег Киева в месиво из primary/secondary.
Это нужно откатить:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11534461
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11534008
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11533013
Откатил эти чейнджсеты самостоятельно.
А что говорит автор? С ним связывались?
Пытался связаться. Ответа пока нет.
Важно, чтобы человек не пришёл, и не вернул кривые статусы обратно.
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/15739280
Подивіться на цей набір правок - вилучено багато вулиць в Хмельницькому, зламано мультиполігон! Чи то вірні правки?
Це питання в першу чергу до teologovsan - автора, який додав ці вулиці до ОСМ.
Не бачу ні списку розсилки ні теми тут, тому створюю нову.
Оновлення: виправлено без видалення, подяка dudka за допомогу.
Було:
Є три набори змін, які, як я вважаю, потрібно скасувати:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17938234
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17919868
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17910645
З автором зв’язався, запропонував допомогу. Відповідь, коротко:
Це не вандалізм, але, як на мене, простіше їх скасувати: нових об’єктів додано не було, зламано досить багато. Прошу підтвердити необхідність скасування.
А чому власне виникла необхідність відкату?
Невже в тих наборах змін зовсім немає корисної дії?
Зміни не вандальні, JOSM показує зовсім небагато помилок у Володарці, виправити їх можна вручну досить швидко.
Найбільша проблема - роз’єднання житлової зони на півночі Володарки з полігону у дві лінії, об’єднані мультиполігоном. І щось я не бачу можливості перетворити дві лінії назад у полігон, може погано шукав?
В iD багато чого немає.
Використовуйте JOSM http://josm.openstreetmap.de/wiki/Uk%3AHelp/Action/CombineWay
iD створює дуже… реально дуже багато помилок в даних. Додавати нові дані складніші ніж будинки там неможливо. Навіть якщо все виглядає правильно - в базі все може бути дуже криво.
Мій валідатор щодня ловить десятки помилок новачків. Всі ці помилки зроблені iD. Розробники навіть не постаралися додати якийсь мінімальний набір перевірок.
У iD свої переваги, на мою думку, але, тим не менш, JOSM для мене не проблема. Майже. Можна, будь ласка, знімок екрану з діалогом об’єднання для 6238? Бо я його не бачу ;( http://josm.openstreetmap.de/ticket/9090
Володарку поправив, а ось що робити з 150 правками новачка за останні три дні навіть не знаю…
http://www.openstreetmap.org/user/NexUrs/edits
Позміщував об’єкти направо-наліво по всій Оболоні…
Дуже дякую Він щось відповів чи ще ні?
Поки що не відповідає, я написав десь годину назад.
Також написав _sev’у прохання призупинити його активність.
Вперше в історії OSM: мапінг під кадастрову карту України!
Цитую:
Якщо цікаво, пропоную поглянути на OSM-дані разом з GPS-треками на
- Володимирському узвозі: www.openstreetmap.org/#map=19/50.45628/30.52830
- на Московському проспекті: http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.48860/30.50739
- на Мінській: http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.51320/30.49897
- на вулиці Маршала Тимошенка: http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.50708/30.48902
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Using_Imagery - читати і перечитувати
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Imagery_Offset_Database
К сожалению, после блокировки пользователь перерегистрировался под другим аккаунтом (OsVit) и продолжил портить карту.
Я попросил DWG сейчас откатить все его правки.
Товарищ NexUrs/OsVit! Кадастр является очень неточным источником, и, самое главное, у нас нет разрешения на его использование. Наши GPS треки на сегодня являются достаточно точным и совершенно легальным источником данных. Вы же наносите огромный вред проекту своими действиями и портите труд многих десятков людей до вас. Совершенно непонятны ваши цели, и неэтичным является поведение — вместо того, чтобы выйти на связь с сообществом вы продолжаете свою разрушительную деятельность.
Выйдите, объяснитесь, и лучше предварительно почитайте Вики ОСМ, не думайте что до вас никто не догадался стремиться к точной карте.
_sev, дякую.
Повідом будь ласка коли DWG відкотить зміни новачка.
Погляньте хто-небудь досвідчений, я вірно зрозумів, що цим набором автор посунув дороги (в т.ч. ділянку траси М-12) під Бінг, всупереч наявним трекам? Якщо так, як це виправити максимально коректно? Відкотити весь набір — якось недобре, там ще об’єкти створювались…
Можна так:
- завантажити М-12
- вибрати всіх членів звязку
- у вікні пошуку child selected - виділяться всі точки ліній М-12
- ревертером - відмінити зміни виділених об’єктів
Або так:
- завантажити набір змін
- у вікні пошуку type:node changeset:18016429
- виділені точки посунути як треба
Вже