Валідатор назв вулиць

Поверніть в список вулиць та будинків показник кількості вулиць в місті… можна і будинки теж сумувати :slight_smile:

если правильно прописал теги - то со временем добавится автоматом…

так статистика отдельной страницей идет “Міста”

небачу

Ок, буду ждать. Как часто обновляется список?
И еще вопрос: что за дата (22 марта 2012 ) в верхнем левом углу?

Раз 10 в месяц точно. Обновил

До речі, відносно оновлення:

Час від часу скрипт апдейту вивалюється на обєктах з “кривою” геометрією (вкладка errors). Проблемні для скрипта обєкти я пофіксав, але лишились ще 226 “кривих” обєктів - велике прохання допомгти зі зменьшенням цього числа.

Под Хромом жму на вкладку Errors - через некоторое время получаю сообщение:

Браузер: Google Chrome Версия 27.0.1453.116 m
Под FF работает корректно.

s
проблемы не наблюдается, почисть временные файлы, кукисы или ctrl+F5 пару раз…

версия “программы”… :confused:

С этого начал. Не спасает. :frowning:

Дата выгрузки? Сейчас дата корректна “04 июля 2013”. По всей видимости olehz что-то поправил. В любом случае спасибо!

побачив… забув про editor… дивився головну nadoloni.com

Нет же, говорю же, версия “программы”… скрипта, движка, но не выгрузки… :confused:

Ок, вопрос понятен. Спасибо!

Щодо name:uk, name:ru та ін. у релейшенах. Ми вже це колись обговорювали, але згоди не дійшли.
Наскільки я знаю, конвертер osm2mp при визначенні адрес будинків брав назви вулиць з addr:street, а коли наставала черга обробки релейшенів, брав назви вулиць з релейшенів та перезаписував. І якщо у релейшені не було назви вулиці тією мовою, яку вказано у параметрах конвертера, то виникала лажа у адресному пошуку, коли на карті маємо лінію з написом “Радянська вулиця”, а у адресному пошуку маємо “Советская улица”.
Ось чому я завжди намагаюся дописувати усі name:xx у релейшени.

До речі, знов спитаю, що робити, коли назви якихось з веїв у релейшені не співпадають з назвою вулиці? Наприклад, маємо вулицю Полтавський шлях, яка проходить через шляхопровід імені Магомета Караєва. Отже, маємо сукупність веїв, одна частина з яких має name=“Полтавський Шлях вулиця”, а друга частина має name=“Магомета Караєва шляхопровід”. А коли включити всі веї до релейшена street, то якщо конвертер братиме назву вулиці з name-тегів на веях, то ризикуємо отримати у адресах будинків замість “Полтавський Шлях вулиця” прив’язку до “Магомета Караєва шляхопровід”.

Про osm2mp.

Kostik,
достаточно добавить несколько строк в osm2mp.pl, которые liosha не желает включить в скрипт и name:ru подтянется с линий дорог.

dudka Там для старой версии патч, что добавлять в свежей версии не понятно.

Що робити, коли межа між містом і селом прохожить по середині вулиці? Одна сторона вулиці - місто, інша - село.
Ця вулиця не попадає у валідатор ні то міста, ні до села. Створив 2 рілейшини associatedStreet: 2101543 та 2127735 з тегами addr:city

Також вулиці міста, що виходять хоч трошки за межі полігону - не попадають в валідатор

Ті вулиці, що вилазять за межі полігону - засунути у полігон. Треба посунути межі полігону або обрізати вулицю (що конкретно робити - залежить від конкретного місця).

Що робити з вулицями “з подвійним громадянством” - не знаю. Думаємо.

Чи працюе зараз http://nadoloni.com/editor?
(схоже що база давно не оновлювалась)
Та в якому зараз взагалі стані сайт nadoloni.com??

Дані не оновлювались вже дуже давно. Працював над новою версію, але не закінчив. На разі проект закинутий

Шкода…, як потрібна якась “посильна” допомога, то, користувачі, за змоги, нададуть!..