Прошу добавить в валидатор названий улиц пару городов в Черкасской области:
Тальное (отношение границы)
Катеринополь (отношение границы)
Поверніть в список вулиць та будинків показник кількості вулиць в місті… можна і будинки теж сумувати
если правильно прописал теги - то со временем добавится автоматом…
так статистика отдельной страницей идет “Міста”
небачу
Ок, буду ждать. Как часто обновляется список?
И еще вопрос: что за дата (22 марта 2012 ) в верхнем левом углу?
Раз 10 в месяц точно. Обновил
До речі, відносно оновлення:
Час від часу скрипт апдейту вивалюється на обєктах з “кривою” геометрією (вкладка errors). Проблемні для скрипта обєкти я пофіксав, але лишились ще 226 “кривих” обєктів - велике прохання допомгти зі зменьшенням цього числа.
Под Хромом жму на вкладку Errors - через некоторое время получаю сообщение:
Браузер: Google Chrome Версия 27.0.1453.116 m
Под FF работает корректно.
s
проблемы не наблюдается, почисть временные файлы, кукисы или ctrl+F5 пару раз…
версия “программы”…
С этого начал. Не спасает.
Дата выгрузки? Сейчас дата корректна “04 июля 2013”. По всей видимости olehz что-то поправил. В любом случае спасибо!
Нет же, говорю же, версия “программы”… скрипта, движка, но не выгрузки…
Ок, вопрос понятен. Спасибо!
Щодо name:uk, name:ru та ін. у релейшенах. Ми вже це колись обговорювали, але згоди не дійшли.
Наскільки я знаю, конвертер osm2mp при визначенні адрес будинків брав назви вулиць з addr:street, а коли наставала черга обробки релейшенів, брав назви вулиць з релейшенів та перезаписував. І якщо у релейшені не було назви вулиці тією мовою, яку вказано у параметрах конвертера, то виникала лажа у адресному пошуку, коли на карті маємо лінію з написом “Радянська вулиця”, а у адресному пошуку маємо “Советская улица”.
Ось чому я завжди намагаюся дописувати усі name:xx у релейшени.
До речі, знов спитаю, що робити, коли назви якихось з веїв у релейшені не співпадають з назвою вулиці? Наприклад, маємо вулицю Полтавський шлях, яка проходить через шляхопровід імені Магомета Караєва. Отже, маємо сукупність веїв, одна частина з яких має name=“Полтавський Шлях вулиця”, а друга частина має name=“Магомета Караєва шляхопровід”. А коли включити всі веї до релейшена street, то якщо конвертер братиме назву вулиці з name-тегів на веях, то ризикуємо отримати у адресах будинків замість “Полтавський Шлях вулиця” прив’язку до “Магомета Караєва шляхопровід”.
Kostik,
достаточно добавить несколько строк в osm2mp.pl, которые liosha не желает включить в скрипт и name:ru подтянется с линий дорог.
dudka Там для старой версии патч, что добавлять в свежей версии не понятно.
Що робити, коли межа між містом і селом прохожить по середині вулиці? Одна сторона вулиці - місто, інша - село.
Ця вулиця не попадає у валідатор ні то міста, ні до села. Створив 2 рілейшини associatedStreet: 2101543 та 2127735 з тегами addr:city
Також вулиці міста, що виходять хоч трошки за межі полігону - не попадають в валідатор
Ті вулиці, що вилазять за межі полігону - засунути у полігон. Треба посунути межі полігону або обрізати вулицю (що конкретно робити - залежить від конкретного місця).
Що робити з вулицями “з подвійним громадянством” - не знаю. Думаємо.
Чи працюе зараз http://nadoloni.com/editor?
(схоже що база давно не оновлювалась)
Та в якому зараз взагалі стані сайт nadoloni.com??
Дані не оновлювались вже дуже давно. Працював над новою версію, але не закінчив. На разі проект закинутий