Gosciu narysowal pojedyncze drzewa jako obszary:
Skoro już tak komuś odbiło, to niech przynajmniej ustawi sobie zmienną createcircle.nodecount w ustawieniach JOSMa na jakąś większą wartość, bo teraz to wygląda jak ośmiobok
Już widzę jak aktualizuje dane.
Właśnie to naprawiłem.
Wstyd trochę, że rzeczy z Worst of OSM często nadal wiszą tak jak były, od wielu miesięcy niepoprawione…
No to mamy przypadek gdy Polacy naprawiaja za miedza
Dzieki, RicoElectrico.
Zauwazcie, ze nie wszystko co pokazuje worst of osm to bledy OSM, niektore to “bledy” natury i wymysly administracji (mowie o granicach administracyjnych) a OSM to oddaje. W czesci przypadkow nie ma wiele do poprawiania.
Przy okazji tu jest most Chucka Norrisa.
@UP Magia importów ^^
Fotka: http://www.panoramio.com/photo/72276106
Oraz tagging: surface = single_boards_and_holes
W osm jest to tutaj: http://www.openstreetmap.org/browse/way/126398819
Sam nie wiem: keepright nie jest specjalnie wyrocznia, produkuje czasami false- positive.
Raczej nie. Podejrzałem ten obszar na różnych mapach i tam raczej zamiast tagu: water w miejscu ścieżki powinien być tag: wetland. Wybieram się w tamte rejony w przyszłym tygodniu, aby pojeździć rowerkiem i chciałem naprawić błędy - nie wiem czym są spowodowane - czy nieprecyzyjnym nanoszeniem danych czy przejściem boota. Więc się poddałem:) Po prostu trzeba będzie w tym miejscu wspomagać się w nawigacji mapami UMP:D
Górna tabliczka informuje, że teren jest wojskowy i wstęp surowo wzbroniony bo inaczej to ostrzał i pwena śmierć i temu podobne…
Dolna tabliczka zaprasza, obiecując niezapomniane przeżycia…
Pewnie przejazd jest dozwolony pomiędzy ostrzałem z broni krótkiej a artyleryjskim;)
może ćwiczą strzelanie do ruchomych celów, a ochotników brak
Podobnie funkcjonuje droga przez poligon na mazurach: http://polskanarowery.sport.pl/blogi/tylkodlarowerow/2012/07/rowerowy_urlop_na_trasie_dzien_3__grajewo__mikolajki/1
Tak wygladaja automatycznie generowane mapy 3D firmy Apple
http://www.spiegel.de/fotostrecke/mapglitch-apples-schoensten-kartenfehler-fotostrecke-98921.html
Komentarze sa po niemiecku ale nie wnosza nic do sprawy. jaki jest kon, kazdy widzi…
Orginaly screenshotów sa tutaj: http://www.flickr.com/photos/pedernorrby/sets/72157632277119513/with/8285997954/