По-перше радий, що цй форум з’явився, всім причетним дякую.
Власне питання. Давно шукаю просту інструкцію про те, як пройти ланцюжок від скидання записаних з допомогою GPS-приймача треків на комп’ютер, їх аплоуду на OSM і виставляння відповідних тегів.
Здається, все просто - беру .gpx файл зі свого Garmin Etrex Vista, викладаю трек і редагую по ньому. Але вже кілька разів так пробував, і десь посередині зупинявся: то трека тільки частину видно, то він з одної точки складається, то ще щось. Можливо, справа в тому, що я якось не так треки пишу, хз.
Тому якщо тут є щасливий власник Garmin Etrex Vista HCx, у якого без проблем виходить мапити по записаних власноруч трекам - поділіться досвідом або хоча б лінком, де ця штука доступно розписана.
А сам трек не дивився ? Особливо той шо складався з однієї точки ?
Там простий Xml формат, відкрий його в будь-якому текстовому редакторі - якшо там дані лише про одну точку, то вже нічого не витягнеш - так записався трек…
До речі, розумію що топік вже застарий, але у своєї Вісти спостерігаю такий глюк: трек що пишеться на карту пам’яті містить биті сегменти (наприклад половина тегу). Через це усе що нижче битої точки не відображається.
Для себе проблему вирішив тим що забираю трек не з флешки, а напряму з прибора через GPSBabel.
Можливо, офтопік, в мене два питання з приводу запису треків:
1 - чи є можливість експортувати в GPX треки, записані iGo?
2 - взагалі, який софт товариство порадило б для запису треків навігатором з WinCE?
1 - iGo чудово самостійно конвертує треки в GPX. Зараз не маю навігатора під рукою тож порада по пам’яті — знайдіть в меню записаного треку, щось на кшталт експорту, після цього під’єднайте навігатор до комп’ютера та скопіюйте отримані файли.
Дякую за корисні поради. Я в OSM новачок, але сама ідея надихає. До того ж, дуже ще багато на OSM карті України білих плям і неточностей. Є над чим працювати