Nominatim, наприклад, вертає таку адресу при запиті на “Тетянівка”: Татьяновка, Шевченковский район, Харьковская область, 63621, Украина. Проаналізувати в яких адміністративних полігонах знаходиться центр НП і відсортувати його за admin_level - не так вже й важко
Кордони сіл в межах однієї сільради – place=village лінії/мультиполігони за принципом “не включати поля, ліси, великі водойми на околиці села”, залишаючи тільки “місця компактного чи не дуже проживання, присадибні ділянки, фабрики, заводи, ферми”. Думаю що ділянки що знаходяться десь далеко в полі, далеко від будинків не є частиною села(place=village), але адміністративно належать сільраді(admin_level=8).
Якщо сільрада = село, то має бути два звязки з однаковим списком членів:
type=boundary, boundary=administrative, admin_level=8, name=“[] сільська рада"
type=multipolygon, place=village, name="[]”
В даному випадку треба перевірити членом якого зв’язку є точка (place=city, name=Київ), звісно що вона входить до зв’язку із admin_level=4, name=Київ, а не до admin_level=6, name=Шевченківський район. Ось від цього і треба відштовхуватись. А також завдяки цьому можна перевіряти (зробити ще один валідатор ) на правильність прив’язування точки place=* до відповідного полігону place=*
dudka, перш ніж пропонувати якусь схему тегування, слід продумати особливості її використання і людьми-маперами, і програмами-конвертерами, валідаторами, пошуковими сервісами. Передбачити різні нюанси. А не просто “передрати” структуру КОАТУУ як школяр “передирає” домашнє завдання, а потім на всі зауваження відгавкуватися “це проблема конвертера”, “це проблема Номінатіма”, “а я так хочу”.
Це до чого цей плач?
КОАТУУ відображає реальний адміністративний поділ України. Саме це і варто відобразити в admin_level, а не якісь видуманий dimonster’ом чи кимось іншим адмінподіл.
Ні у конвертерів, ні у номінатіма немає проблем з запропонованою схемою тегування, проблеми тільки особисто у вас.
Може вам ще налаштувати щоденну конвертацію і заливати в навігатор?
Ваше сферичне “чітать пробовалі?” абсолютно неінформативне.
Якщо є якісь проблеми з конфігом - описуйте проблему і радьтеся з розробниками osm2mp якщо чогось не розумієте. borism346зміг скористатися даними admin_level для заповнення даних районів і областей, можливо і у вас вийде.
А що воно дає? Звідки така необхідність? Наприклад, для Львівської міськради ви також пропонуєте районам виставити admin_level=9? І вас не хвилює, що місто Винники підпорядковане Личаківському району і за логікою має мати admin_level нижчий за район.
dudka, є питання. ти пропонуєш наступне:
6 - райони областей, міськради обласного значення
7 - райони міст обласного значення
8 - “голі” міста обласного значення, міськради районного підпорядкування, селищні ради, сільські ради
А як бути з “голими” містами районного підпорядкування. Тобто, міськрада мінус села, межу яких можна провести по генплану.
Потрібно намалювати “голий” [мульти]полігон і поставити на нього place=city/town і при цьому ніяких admin_level.
Аналогічно і “голі” міста обласного значення не потрібно позначати admin_level=8. Наприклад, Львів - це place=city, без admin_level=*.
Проблема у тому, що відношення multipolygon не підтримує роль admin_centre. Мене бентежить необхідність використовувати “костилі” аби однозначно звязати точку place з полігоном place. Адже тоді звязати можна буде тільки по name.
Пропоную замість відношення multipolygon юзати всеж відношення boundary без тегу admin_level, або навіть і без тегу boundary=administrative