Точка amenity=clock
можна level додати, якщо там видно, який поверх
height це висота об"єкта, тут трохи інше…
Хто повидаляв наступні точки suburb у Київі і навіщо?
Русанівські сади, Березняки, Жуляни, Нивки, Совки, Новобіличі, Дарниця, Лиса гора
Проблема в тому, що ці мікрорайони звязані з вулицями для унікальності назви по місту. А тепер їх не стало.
А що, за допомогою http://zverik.osm.rambler.ru/whodidit/ не зрозуміло хто їх повидаляв? Аби я знав де вони були.
Хто повидаляв наступні точки suburb у Київі і навіщо?
Русанівські сади, Березняки, Жуляни, Нивки, Совки, Новобіличі, Дарниця, Лиса гора
може їх ніколи і не було? в старих дампах(місячної і піврічної давності) не знайшов цих точок
Шановні кияни, готуйтеся переносити межі міста Києва. Але не поспішайте. Може, ще минеться.
http://tsn.ua/kyiv/rozshirennya-kiyeva-oskarzhat-u-radi-ta-genprokuraturi-284437.html
Відкрито публічний доступ до міського кадастру — http://mkk.kga.gov.ua/
TMS - tms[18]:http://mkkdata.kga.gov.ua/Maps/Kiev_10k/MapServer/tile/{zoom}/{y}/{x}?
Відкрито публічний доступ до міського кадастру — http://mkk.kga.gov.ua/
угу, добавил в “кучу” http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=319389#p319389
- подключение к САС.Планета: http://sendfile.su/834428
Распаковать четрые каталога в \Maps\sas.plus.maps_Ukraine\
По пам’яті та яндекс-панорамам намалював похідну інфраструктуру а\п Бориспіль -http://www.openstreetmap.org/#map=17/50.34415/30.89570
Зауваження, виправлення, etc?
Добрый вечер.
Кто может изменить границу Киева возле села Козин?
http://maps.visicom.ua/c/30.65194,50.25275,13
Якось дивно та “границя” проходить на візікомівській карті. Прямо через будинки
Посунути лінію границі не складно. Але чи є впевненість, що та границя правильно намальована?
Думаю, что правильно.
По пам’яті та яндекс-панорамам намалював похідну інфраструктуру а\п Бориспіль -OpenStreetMap
Зауваження, виправлення, etc?
Зсунутий загальний контур аеропорту, зараз гляну у якому наборі змін. А, ні, то не ваші. Мабуть, випадково, автора повідомив.
Ось тут було зміщено по непривязаному бінгу:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17225925
Я в червні вирівнював по трекам. Використовував такі зміщення:
- на середньому зумі: -31.00; 34.00
- на максимальному зумі: 4.00; 1.00
Повиправляв:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17855721
Трехмерную карту столицы ценой в 10 млн. создаст Аэрокосмическое агентство “Магеллан”.
Департамент градостроения и архитектуры КГГА заключил соглашение с Аэрокосмическим агентством “Магеллан” на создание единой цифровой топографической основы Киева стоимостью 9,91 млн. грн., об этом сообщил “Вестник государственных закупок”.
Как “КП” сообщили в пресс-службе Департамента, над трехмерной картой Киева в масштабе 1:2000 специалисты аэрокосмического агентства будут работать на протяжении 2013-2014 гг. Точность представления рельефа будет не хуже 10 см.
В базе топографических данных будут следующие объекты: элементы геодезической плановой и высотной основы, рельеф суши, объекты гидрографии и гидрографические сети, объекты гидротехнические, водного транспорт, промышленные сельскохозяйственные и социально-культурные объекты, наземные сооружения и коммуникации, железные дороги, объекты улично-дорожной сети и дорожные сооружения, растительность, болота и солончаки, открытые участки и микроформы земной поверхности. Также все желающие смогут найти на карте свои дома, дворы и даже ограждения вокруг них.
зы: catalog.aa-magellan.com.ua - нет копирайтов ОСМ…
~Jhellico:Відкрито публічний доступ до міського кадастру — http://mkk.kga.gov.ua/
угу, добавил в “кучу” http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=319389#p319389
- подключение к САС.Планета: http://sendfile.su/834428
Распаковать четрые каталога в \Maps\sas.plus.maps_Ukraine\
Ребята, а может кто перезакачать файл для подключения к САС.Планета?