До речі, відносно електромереж. Ось, наприклад, схема високовольтної мережі західного регіону (110кВ і більше).
По ортофотопланам ДКЗ такі лінії можна запросто відмітити навіть там, де бінга нема. Дуже допомагають панорамні знімки, якщо є. Загалом, пропоную спробувати зібрати десь в одному місці усі схеми електромереж країни. Так було б простіше наносити лінії, знаючи напрям і назви підстанцій. Всі великі підстанції точно мають назви, а деякі ще й номера. Тому підписувати їх просто як “Підстанція” якось неправильно. І ще я не розумію, як відділити котельні від генеруючих електростанцій?
угу, виходить, що для усіх котелень, електростанцій і ТЕЦ необхідно обов’язково проставити generator:output:electricity і generator:output:hot_water, адже зараз там каша.
Ну так отношения тоже участвуют в адресном поиске при конвертации в MP. Язык там может быть любым, в идеале должны присутствовать все языки. Тогда можно собрать MP на любом из них. Т.е. для тех же целей что и в валидаторе для веев улиц.
Как по мне, так это лишняя информация. Нужно проверять, что все веи в релейшене имеют одинаковый name (name:en, name:ru, name:uk), а дублировать эти name в самом релейшене нет никакого смысла.
Переглянув дані де назви(name/:uk/:ru) звязку і лінії не співпадають.
На даний момент таких всього 5:
relation_id;way_id;key;relation_value;way_value
417091;135291797;“name:ru”;“Митрополита Василия Липковского улица”;“Митрополита Василия Липкивского улица”
1325375;90016211;“name:ru”;“Павла Дыбенко улица”;“Кольцевой проезд”
2179453;112629141;“name:ru”;“Антона Монастырского улица”;“Антона Манастырского улица”
2799539;96185089;“name”;“Черноморська набережна”;“Чорноморська набережна”
2799539;96185089;“name:uk”;“Chernomorska Embarkment”;“Чорноморська набережна”
У всіх п’яти випадках правильне значення на лінії, неправильне - на звязку.
Також є пари “Броварський проспект”;“Русанівський міст” + “Сквирське шосе”;“Горбатий міст”, але це виключення.