А ще треба буде замінити архіватор WinRAR на безкоштовний 7z. Як для розпакування osm.bz2, так і для створення zip-архіва з готовими картами. Бо використовувати ламаний софт у відкритому проекті - якось “не комільфо”
У файлі nodes-common.yml (з комплекту osm2mp) та nodes-navitel.yml (з osm2navitel) такий рядок теж є.
Обробка addr2:* в останній версій nodes-navitel.yml закоментована - напевно, поки що не працює (глянув mp-файл, сконвертований з моїм nodes-navitel.yml - точки з подвійною адресацією теж немає).
Конфіги однак доведеться адаптувати до нових версій скрипта - там багато змінилось. До речі, через це й можуть бути некоректності у файлах, сконвертованих Larry0ua (використовувався скрипт версії 725).
То Льоша щось постійно оновлює та підправляє. В мене ревізія 719. Адресний пошук працює.
А може, Larry0ua забув вказати --defaultregion=“UA”. А може, обрізка трохи корява.
Увечорі спробую нову ревізію. Вже у svn лежить 726 версія.
726 в мене сварився на якийсь відсутній метод, який на цій ревізії і видалили. саме тому я використовував 725. Можливо, через ці версії можуть бути проблеми. Обрізка точно корява, це в планах на майбутнє
Так, але, скажу, що в наданому скрипті цього ключа теж не було Перед додаванням цього ключа не було міст в списку міст в адресному пошуку, тепер є. В наступній конвертації це буде враховано
тоді дивно, чому з defaultregion воно виглядає краще… глянь, плз - http://velo.kr.ua/media/osm/Navitel-UA-KH.zip (обрізка все ще крива)
підозрюю, що в defaultregion треба було писати щось на зразок Kharkivska obl, але там зараз UA
Я вказую лише --defaultcountry=“UA”, а defaultregion не вказую взагалі. І все нормально виходить.
Думаю, у вас проблеми з обрізанням області. Оновіть полі-файл кордонів області.
Зараз у адресному пошуку по вашій карті села видно отак: “Кицівка, UA Печенізький район, Україна”. А має бути “Кицівка, Харківська область Печенізький район, Україна”.
До речі, як я зрозумів, GPSmapEdit не знає поняття district, а знає лише поняття region. Тому конвертор замість створення одного region “Харківська область” створює декілька region “Харківська область Дергачівський район”, “Харківська область Зміївський район”, дописуючи назву району до назви області.
; NodeID = 337558289
; population = 32117
; place = town
[POI]
Data0=(49.4628203,36.8786912)
EndLevel=3
Type=0x0800
Label=Балаклія
City=Y
CityName=Балаклія
CountryName=Україна
RegionName=Харківська область Балаклійський район
[END]
Навітелівські файли вирізані по кордонам з допуском в 0.001 градус, випавших шамтків кордону не має бути, так що з адресним пошуком має бути краще. Дані, на жаль, минулого четверга, є якісь проблеми з викачуванням дампу.
До речі, я свою карту теж оновив. І додав ще й російськомовний варіант. Хоча користуватися ним ще неможна, бо замість російських назв там трансліт з української мови російськими буквами http://www.dimonster.w.pw/
http://velo.kr.ua/media/osm/index.html містить посилання на файли Garmin та Navitel сконвертованої України (не впевнений, можливо, море не зібралось у Навітела, не знаю як перевірити).
Якщо в когось є бажання, вносьте свої корективи або залишайте коментарі тут.
Свіжу версію не завантажив, працюю з попередньою.
Не все добре в опціях конвертації для Гармін.
Розвязка коло авторинку Чапаєвка. http://www.openstreetmap.org/?lat=50.34115&lon=30.55109&zoom=15&layers=T
Ось знімок екрану програми BaseCamp, як вона бачить карти з мого навігатора.
Карта з http://garmin.openstreetmap.nl/ (майже як і повинно бути)
ОСМ Україна від Larry0ua
Частина бокових заїздів мало того, що виглядає тоненько, ще й навігатор веде не під міст (до речі, мостів не має) та направо (з Кончої Заспи на Заболотного), а одразу наліво.
Ложная тревога. То ли виной была опция навигатора “показывать трек на карте”, то ли еще что-то.Короче, навигатор до этого вел по смеси обзорной карты и ОСМ, при чем не в пользу ОСМ.
Сейчас навигация работает чУдно.
Осталось разобраться с адресным поиском.
Будем пытаться или ну его …?
насколько у меня получилось в процессе гугления, от mkgmap еще не добивались поиска до дома, так что ждем, пока эта функциональность появится в самом конвертере… Другой вариант - использовать osm2mp и опять gpsmapedit, но, во-первых, я не уверен на счет результата, во-вторых, я этого никогда еще не делал, в-третьих, этот способ мне просто не нравится из-за его медлительности и возможных падений от всяких ошибок в данных
так что если надо, я попробую, но стиль точно будет другой.
Оновив карту Харківської обл. під Навітел. http://www.dimonster.w.pw/ Зробив український та російськомовний варіанти.
Я сьогодні довго ламав голову: чому на російськомовній карті назви районів пішли транслітом з української. Думав, що я щось напортачив з конвертером. Виявилося, що російськомовних назв у name:ru не було взагалі Відкрив ДЖОСМ, дописав. Хоча, можливо, щось пропустив.
Як і обіцяв, викладую збірочку Навітел Навігатор 3.2.6.3594 з емулятором WinCE. http://sendfile.su/758312
Качайте, розархівуйте у окрему папку. Запускайте Navitel.bat. Карти можна класти у папку MAPS. Там вже лежить моя карта Харківської області. Карти у папці мають бути сумісні між собою. Інакше зробіть під них окрему папку та проіндексуйте як окремі атласи.
Робота з Навітелом у емуляторі майже не відрізняється від справжнього “залізного” навігатора. Окрім підключення GPS-приймача (там все непросто).
Перш ніж закрити емулятор, завершіть роботу з Навітелом. Інакше всі налаштування не збережуться.
По крайней мере точно работает поиск “по городу” - находит любой населенный пункт.
В адресный поиск попадает какая-то незначительная часть населенных пунктов.
Например, по запросу “Ки” находит только “Київ,Дарницький район”, а в нем единственная “Російська вулиця”.
Может стоит попробовать , пусть на каком-то мАлом регионе, например Киевской области, связку osm2mp и gpsmapedit, чтобы убедиться в бесперспективности направления?
меня остановило отсутствие нормального стиля, плохо сконвертированные названия (utf-8 показывался как cp1251, но, думаю, это излечимо) и то, что где-то кто-то говорил, что адресный поиск строится при заливке карты через mapsource/basecamp. Но я еще попробую, может, получится.