недоступний, 403 Forbidden
у мене доступний
вибачаюсь, доступний якщо качати wget’ом, а через браузер - ні
а через браузер - ні
Схоже, що через перевірку Referer. Якщо урл скопіювати і вставити в нову табу - скачується і браузером.
del
А я зараз налагоджую bat-файл для автоматичної конвертації карти Харківської обл. під Навітел.
Хочу зробити так, щоби можна було запустити один батнік та забути про нього. А воно само скачає з дані гіслаба, виріже область, сконвертує у mp, потім у навітелівський nm2 та завантажить на сайт. Заодно щоби в описі карти на сайті оновилася б дата конвертації.
Будуть також на всяк випадок окремі батніки на окремі етапи: звантаження та розархівування, вирізання, конвертація, архівація та аплоад.
Треба буде ще передбачити якесь повідомлення на випадок критичних помилок у карті, коли GPSmapEdit відмовляється конвертувати карту.
Ось такий батнік. Він працює. Хоча й з деякими зауваженнями.
c:
cd c:\OSM
REM Downloading and unpacking UA.OSM
erase /f /q Maps\UA.osm.bz2
"c:\Program Files\GnuWin32\bin\wget.exe" -P Maps\ http://data.gis-lab.info/osm_dump/dump/latest/UA.osm.bz2
if not exist Maps\UA.osm.bz2 echo ERROR! Can not get map data from GIS-lab >>log.txt
if not exist Maps\UA.osm.bz2 goto exit
erase Maps\UA.osm
"c:\Program Files\Winrar\winrar" e Maps\UA.osm.bz2 .\Maps\
REM Cutting UA-KHR
if not exist Maps\UA.osm echo ERROR! Unable to unpack map data from archive >>log.txt
if not exist Maps\UA.osm goto exit
erase Maps\UA-KHR.osm
call c:\osmosis-0.41\bin\osmosis.bat --read-xml file=Maps\UA.osm --bp file=UA-KHR.poly completeWays=yes completeRelations=yes --write-xml file=Maps\UA-KHR.osm
REM Converting UA-KHR.osm to mp
if not exist Maps\UA-KHR.osm echo ERROR! Can not cut UA-KHR from unpacked map data >>log.txt
if not exist Maps\UA-KHR.osm goto exit
erase Maps\OSM-UA-KHR.mp
c:\Perl\site\osm2mp\osm2mp.pl --config=c:\Perl\site\osm2mp\cfg-navitel\navitel-uk.cfg --target-lang=uk --default-lang=uk --bpoly UA-KHR.poly --defaultcountry="UA" -o Maps\OSM-UA-KHR.mp Maps\UA-KHR.osm
REM Converting mp to nm2
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.mp echo ERROR! Can not convert osm to mp >>log.txt
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.mp goto exit
erase Maps\OSM-UA-KHR.nm2
ConvertToNM2.vbs
REM Upload nm2 to host server
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.nm2 echo ERROR! Can not make nm2 map file OSM-UA-KHR >>log.txt
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.nm2 goto exit
erase /f /q Maps\osm-ua-khr.rar
"c:\Program Files\WinRAR\rar.exe" a Maps\osm-ua-khr.rar Maps\osm-ua-khr.nm2
date /T >date_of_convertation.htm
time /T >>date_of_convertation.htm
ftp.exe -s:ftp_params.txt
:exit
pause
Нюанси:
1)Треба створити папки c:\OSM\ та c:\OSM\Maps
2) Треба установити програму wget. Батнік хоче бачити її за адресою c:\Program Files\GnuWin32\bin\wget.exe
3) Скрипт використовує архіватор WinRAR. Незареєстрована shareware версія начебто згодиться. Вибачте, згодиться лише для розархівації. А для упакування треба буде прикрутити інший архіватор
Батнік хоче бачити вінрар за адресою c:\Program Files\Winrar\winrar
4) Треба встановити osmosis. Батнік хоче бачити осмозіс за адресою c:\osmosis-0.41\bin\osmosis.bat
5) Треба встановити інтерпретатор Perl, а також програмні пакети, які потрібні для osm2mp
6) Треба встановити osm2mp. Батнік хоче бачити його за адресою c:\Perl\site\osm2mp\osm2mp.pl
7) Треба встановити GPSmapEdit. Достатньо незереєстрованої версії. Ламати не треба.
8) Скрипт ConvertToNM2.vbs треба покласти у c:\OSM\ та закоментуватиу ньому останній рядок
(поставити одинарну лапку ’ перед MsgBox “Converting maps is completed!”)
9) Для аплоаду використовуємо віндовозну програму ftp.exe. Параметри доступу до FTP-сервера вказуємо у текстовому файлі ftp_params.txt Приклад такого файлу нижче
10) Скрипт зроблено для Харкывськоъ областы. Для ынших областей треба доробляти.
11) poly-файл для обрізування слід покласти у c:\OSM
12) В перший раз батнік буде тихенько лаятися у консоль на відсутність файлів карт.
13) Батнік використовує український конфіг для osm2mp (тут його вже десь викладували)
14) Рекомендую вказати у конфігах osm2pm (cfg-navitel\output-polish.yml) бітність нульового рівня не 24, а 25. А то будиночки криві виходять.
open 31.170.164.90
dimonster
********
binary
put Maps\osm-ua-khr.rar
put date_of_convertation.htm
quit
open 31.170.164.90 - вказуємо айпішник або адресу сервера
dimonster - вказуємо логін
******* - вказуємо пароль (свій пароль світити не буду)
(тут можна вказати команду переходу у певну папку на сервері. Але я завантажує у корінь)
binary - вказує на перехід на бінарний режим
put Maps\osm-ua-khr.rar - команда для аплоаду карти з папки Maps на сервер
put date_of_convertation.htm - команда для аплоаду файла з датою конвертації не сервер
quit - вихід з ftp .exe
До речі, а яким конвертером користуються мапери з інших країн? Усякі там німці та французи? Невже вони теж мучаються з osm2mp? Чи там крім Гарміна та mkgmap інших програм не використовують?
Поточний сьогоднішній файл зі спробами перекладу доступний за новою адресою: http://larry0ua.koding.com/garmin/gmapsupp.zip
Гармин Нуви 2370
Адресного поиска нет.
Маршрут прокладывает.
При определенном увеличении масштаба маленькая речка показывается черным цветом.
ЛЭП при любом масштабе показывает жирной красной линией - красивее было бы потоньше…
Приятно увидеть свои “художества” в навигаторе.
navitel-uk.cfg
файл не знайдено, де взяти?
файл не знайдено, де взяти?
У цьому архіві http://sendfile.su/753520
addressing-uk.yml, navitel-uk.cfg, rename-country.yml, rename-region.yml - запхати у osm2mp\cfg-navitel
nodes-navitel.yml - запхати у osm2mp\cfg-navitel\polish-mp\ (рекомендую передивитися цей файл. У мене є деякі сумніви.)
Трохи розбирався з Навітелом, подивіться,плз сюди: http://larry0ua.koding.com/navi/index.php. Там само - посилання на сьогоднішній гармін.
Про червоні лінії не можу нічого сказати, на моєму пристрої вони не товсті, і про струмки також. Потрібна більша вибірка.
У мене є деякі сумніви.
В чому саме?
Трохи розбирався з Навітелом,
Не годиться. У картах не працює адресний пошук. Карти мають “хвости” у сусідні області та країни
В чому саме?
Незрозумілими мені відмінностями від льошиного оригіналу
- condition:
- type = boundary|multipolygon
- boundary = administrative- admin_level = 4
action:- action: write_poi
type: 0x1500
level_l: 4
level_h: 4- condition:
- type = boundary|multipolygon
- boundary = administrative- admin_level = 6
action:- action: write_poi
type: 0x1E00
level_l: 3
level_h: 4
І далі у файлі ще є відмінність в обробці подвійних адрес.
До речі, я трохи виправив свій скрипт. Він неправильно поводився у випадку можливих збоїв при конвертації. Мені соромно
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=308572#p308572
А ще треба буде замінити архіватор WinRAR на безкоштовний 7z. Як для розпакування osm.bz2, так і для створення zip-архіва з готовими картами. Бо використовувати ламаний софт у відкритому проекті - якось “не комільфо”
Ой, ще одна прикра маненька помилочка. Виправив.
Незрозумілими мені відмінностями від льошиного оригіналу
У файлі nodes-common.yml (з комплекту osm2mp) та nodes-navitel.yml (з osm2navitel) такий рядок теж є.
І далі у файлі ще є відмінність в обробці подвійних адрес.
Обробка addr2:* в останній версій nodes-navitel.yml закоментована - напевно, поки що не працює (глянув mp-файл, сконвертований з моїм nodes-navitel.yml - точки з подвійною адресацією теж немає).
Конфіги однак доведеться адаптувати до нових версій скрипта - там багато змінилось. До речі, через це й можуть бути некоректності у файлах, сконвертованих Larry0ua (використовувався скрипт версії 725).
То Льоша щось постійно оновлює та підправляє. В мене ревізія 719. Адресний пошук працює.
А може, Larry0ua забув вказати --defaultregion=“UA”. А може, обрізка трохи корява.
Увечорі спробую нову ревізію. Вже у svn лежить 726 версія.
726 в мене сварився на якийсь відсутній метод, який на цій ревізії і видалили. саме тому я використовував 725. Можливо, через ці версії можуть бути проблеми. Обрізка точно корява, це в планах на майбутнє
може, Larry0ua забув вказати --defaultregion=“UA”.
Так, але, скажу, що в наданому скрипті цього ключа теж не було Перед додаванням цього ключа не було міст в списку міст в адресному пошуку, тепер є. В наступній конвертації це буде враховано
що в наданому скрипті цього ключа теж не було
Шо? Як це не було? Ой, я мав на увазі --defaultcountry=“UA”