перевірив на Garmin Etrex 30. працює і працює добре. тільки єдиний момент - об’єкти (струмок, ліс, тощо) підписані не українською, але це можна вирішити редагуванням (або взагалі - створити патч) стилю.
p.s. файли можна зберігати і у мене на сервері (velo.kr.ua, канал 50Мбіт в обидва краї).
орієнтувався на можливість у майбутньому дописувати навітелівський конвертер, хоча перша версія була sh - там же в принципі лише послідовний набір команд, їх переписати туди-сюди не проблемно взагалі. Скрипти викладу сьогодні кудись
от якби мати хоча б комманд лайн, який використовується… пізніше налагодити набір скриптів для всіх областей не буде проблемою
так, це в планах на майбутнє, зараз би з конвертацією дорозібратись
Да. Жаль что нет конвертера кросплатформенного. Трудно вам будет уйти от того, что бы конвертировать в одном месте, а выкладывать в другом.
А. Я думал что то хитрое. Впрочем всегда есть что дописать И в любом случае интересно посмотреть на весь процесс от файла экспорта до готового gmapsupp.img
Не вважаю це за проблему. Якщо конвертер буде добре автоматично працювати в одному місці, то нічого не заважатиме йому також автоматично перекладати результати в інше
Виклав скрипти на https://github.com/Larry0ua/ua-convert
Досі результат єдиний - зібрана мапа для Garmin з mkgmap. Переклад стилю буде в найближчому часі.
Наступним за пріоритетом буде збірка до Navitel. До речі, справді пристрої не прожують цілу Україну і потрібно збирати її по областях?
насколько я помню сам GPSmapEdit не может делать nm2 больше 25мб, в Ситигиде когда размер Украины начал увеличиваться - карта начала тупить, поэтому выгрузки порезали на округа, как по мне то удобней таки порезать ее на областя…
в нашому випадку Україна автоматично ділиться на 8 частин так, щоб кількість точок в кожній частині не була більшою за максимальну, що підтримує пристрій, і також в контейнер складається стиль і ще якісь допоміжні файли, це правда.
А я зараз налагоджую bat-файл для автоматичної конвертації карти Харківської обл. під Навітел.
Хочу зробити так, щоби можна було запустити один батнік та забути про нього. А воно само скачає з дані гіслаба, виріже область, сконвертує у mp, потім у навітелівський nm2 та завантажить на сайт. Заодно щоби в описі карти на сайті оновилася б дата конвертації.
Будуть також на всяк випадок окремі батніки на окремі етапи: звантаження та розархівування, вирізання, конвертація, архівація та аплоад.
Треба буде ще передбачити якесь повідомлення на випадок критичних помилок у карті, коли GPSmapEdit відмовляється конвертувати карту.
Ось такий батнік. Він працює. Хоча й з деякими зауваженнями.
c:
cd c:\OSM
REM Downloading and unpacking UA.OSM
erase /f /q Maps\UA.osm.bz2
"c:\Program Files\GnuWin32\bin\wget.exe" -P Maps\ http://data.gis-lab.info/osm_dump/dump/latest/UA.osm.bz2
if not exist Maps\UA.osm.bz2 echo ERROR! Can not get map data from GIS-lab >>log.txt
if not exist Maps\UA.osm.bz2 goto exit
erase Maps\UA.osm
"c:\Program Files\Winrar\winrar" e Maps\UA.osm.bz2 .\Maps\
REM Cutting UA-KHR
if not exist Maps\UA.osm echo ERROR! Unable to unpack map data from archive >>log.txt
if not exist Maps\UA.osm goto exit
erase Maps\UA-KHR.osm
call c:\osmosis-0.41\bin\osmosis.bat --read-xml file=Maps\UA.osm --bp file=UA-KHR.poly completeWays=yes completeRelations=yes --write-xml file=Maps\UA-KHR.osm
REM Converting UA-KHR.osm to mp
if not exist Maps\UA-KHR.osm echo ERROR! Can not cut UA-KHR from unpacked map data >>log.txt
if not exist Maps\UA-KHR.osm goto exit
erase Maps\OSM-UA-KHR.mp
c:\Perl\site\osm2mp\osm2mp.pl --config=c:\Perl\site\osm2mp\cfg-navitel\navitel-uk.cfg --target-lang=uk --default-lang=uk --bpoly UA-KHR.poly --defaultcountry="UA" -o Maps\OSM-UA-KHR.mp Maps\UA-KHR.osm
REM Converting mp to nm2
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.mp echo ERROR! Can not convert osm to mp >>log.txt
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.mp goto exit
erase Maps\OSM-UA-KHR.nm2
ConvertToNM2.vbs
REM Upload nm2 to host server
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.nm2 echo ERROR! Can not make nm2 map file OSM-UA-KHR >>log.txt
if not exist Maps\OSM-UA-KHR.nm2 goto exit
erase /f /q Maps\osm-ua-khr.rar
"c:\Program Files\WinRAR\rar.exe" a Maps\osm-ua-khr.rar Maps\osm-ua-khr.nm2
date /T >date_of_convertation.htm
time /T >>date_of_convertation.htm
ftp.exe -s:ftp_params.txt
:exit
pause
Нюанси:
1)Треба створити папки c:\OSM\ та c:\OSM\Maps
2) Треба установити програму wget. Батнік хоче бачити її за адресою c:\Program Files\GnuWin32\bin\wget.exe
3) Скрипт використовує архіватор WinRAR. Незареєстрована shareware версія начебто згодиться. Вибачте, згодиться лише для розархівації. А для упакування треба буде прикрутити інший архіватор
Батнік хоче бачити вінрар за адресою c:\Program Files\Winrar\winrar
4) Треба встановити osmosis. Батнік хоче бачити осмозіс за адресою c:\osmosis-0.41\bin\osmosis.bat
5) Треба встановити інтерпретатор Perl, а також програмні пакети, які потрібні для osm2mp
6) Треба встановити osm2mp. Батнік хоче бачити його за адресою c:\Perl\site\osm2mp\osm2mp.pl
7) Треба встановити GPSmapEdit. Достатньо незереєстрованої версії. Ламати не треба.
8) Скрипт ConvertToNM2.vbs треба покласти у c:\OSM\ та закоментуватиу ньому останній рядок
(поставити одинарну лапку ’ перед MsgBox “Converting maps is completed!”)
9) Для аплоаду використовуємо віндовозну програму ftp.exe. Параметри доступу до FTP-сервера вказуємо у текстовому файлі ftp_params.txt Приклад такого файлу нижче
10) Скрипт зроблено для Харкывськоъ областы. Для ынших областей треба доробляти.
11) poly-файл для обрізування слід покласти у c:\OSM
12) В перший раз батнік буде тихенько лаятися у консоль на відсутність файлів карт.
13) Батнік використовує український конфіг для osm2mp (тут його вже десь викладували)
14) Рекомендую вказати у конфігах osm2pm (cfg-navitel\output-polish.yml) бітність нульового рівня не 24, а 25. А то будиночки криві виходять.
open 31.170.164.90
dimonster
********
binary
put Maps\osm-ua-khr.rar
put date_of_convertation.htm
quit
open 31.170.164.90 - вказуємо айпішник або адресу сервера
dimonster - вказуємо логін
******* - вказуємо пароль (свій пароль світити не буду)
(тут можна вказати команду переходу у певну папку на сервері. Але я завантажує у корінь)
binary - вказує на перехід на бінарний режим
put Maps\osm-ua-khr.rar - команда для аплоаду карти з папки Maps на сервер
put date_of_convertation.htm - команда для аплоаду файла з датою конвертації не сервер
quit - вихід з ftp .exe
До речі, а яким конвертером користуються мапери з інших країн? Усякі там німці та французи? Невже вони теж мучаються з osm2mp? Чи там крім Гарміна та mkgmap інших програм не використовують?