Есть у меня FTP анонимный. Собственно этот комп я и предлагал ранее - это мой домашний сервер, но работает довольно стабильно, выключается редко.
Но там сейчас нет никакого доменного имени. Только по ip можно зайти.
Если подходит, то пожалуйста. ftp или scp доступ я могу дать, в принципе можно даже ssh, но тут сложнее.
Кстати если не жалко может дадите ваши батники посмотреть? Может я их смогу на shell переписать, да и просто интересно
Тонкощів не знаю
Знаю, що при конвертуванні в osm2mp треба вказувати навітелівський конфіг. А ще, може, треба виставити бітність нульового рівня не 24, а 25 біт, а то будиночки криві виходять.
На у потім у GPSmapEdit відкриваємо mp-файл, тиснемо Файл-Експорт-Застарілі формати - Карта навітел 3.2.6 (.nm2).
Якщо серйозних помилок немає, отримуємо файл nm2.
ще є якийсь скрипт на vbs для автоматизації цього процесу, але я в ньому не розбирався. http://sendfile.su/751850
перевірив на Garmin Etrex 30. працює і працює добре. тільки єдиний момент - об’єкти (струмок, ліс, тощо) підписані не українською, але це можна вирішити редагуванням (або взагалі - створити патч) стилю.
p.s. файли можна зберігати і у мене на сервері (velo.kr.ua, канал 50Мбіт в обидва краї).
орієнтувався на можливість у майбутньому дописувати навітелівський конвертер, хоча перша версія була sh - там же в принципі лише послідовний набір команд, їх переписати туди-сюди не проблемно взагалі. Скрипти викладу сьогодні кудись
от якби мати хоча б комманд лайн, який використовується… пізніше налагодити набір скриптів для всіх областей не буде проблемою
так, це в планах на майбутнє, зараз би з конвертацією дорозібратись
Да. Жаль что нет конвертера кросплатформенного. Трудно вам будет уйти от того, что бы конвертировать в одном месте, а выкладывать в другом.
А. Я думал что то хитрое. Впрочем всегда есть что дописать И в любом случае интересно посмотреть на весь процесс от файла экспорта до готового gmapsupp.img
Не вважаю це за проблему. Якщо конвертер буде добре автоматично працювати в одному місці, то нічого не заважатиме йому також автоматично перекладати результати в інше
Виклав скрипти на https://github.com/Larry0ua/ua-convert
Досі результат єдиний - зібрана мапа для Garmin з mkgmap. Переклад стилю буде в найближчому часі.
Наступним за пріоритетом буде збірка до Navitel. До речі, справді пристрої не прожують цілу Україну і потрібно збирати її по областях?
насколько я помню сам GPSmapEdit не может делать nm2 больше 25мб, в Ситигиде когда размер Украины начал увеличиваться - карта начала тупить, поэтому выгрузки порезали на округа, как по мне то удобней таки порезать ее на областя…
в нашому випадку Україна автоматично ділиться на 8 частин так, щоб кількість точок в кожній частині не була більшою за максимальну, що підтримує пристрій, і також в контейнер складається стиль і ще якісь допоміжні файли, це правда.
А я зараз налагоджую bat-файл для автоматичної конвертації карти Харківської обл. під Навітел.
Хочу зробити так, щоби можна було запустити один батнік та забути про нього. А воно само скачає з дані гіслаба, виріже область, сконвертує у mp, потім у навітелівський nm2 та завантажить на сайт. Заодно щоби в описі карти на сайті оновилася б дата конвертації.
Будуть також на всяк випадок окремі батніки на окремі етапи: звантаження та розархівування, вирізання, конвертація, архівація та аплоад.
Треба буде ще передбачити якесь повідомлення на випадок критичних помилок у карті, коли GPSmapEdit відмовляється конвертувати карту.