Подскажите, пожалуйста, тегов name и place достаточно для того, чтобы населенный пункт попал в список nadoloni.com? Проверил в Харьковской области райцентры Зміїв и Краснокутськ - для них эти теги есть.
Да, крепко засел большевизм в наших головах.
Автору, похоже, разделяет общую позицию, ратуя за чисто большевистский прием пропаганды - массовое переименование географических названий.
До речі, відносно електромереж. Ось, наприклад, схема високовольтної мережі західного регіону (110кВ і більше).
По ортофотопланам ДКЗ такі лінії можна запросто відмітити навіть там, де бінга нема. Дуже допомагають панорамні знімки, якщо є. Загалом, пропоную спробувати зібрати десь в одному місці усі схеми електромереж країни. Так було б простіше наносити лінії, знаючи напрям і назви підстанцій. Всі великі підстанції точно мають назви, а деякі ще й номера. Тому підписувати їх просто як “Підстанція” якось неправильно. І ще я не розумію, як відділити котельні від генеруючих електростанцій?
угу, виходить, що для усіх котелень, електростанцій і ТЕЦ необхідно обов’язково проставити generator:output:electricity і generator:output:hot_water, адже зараз там каша.