al007
December 11, 2012, 3:52pm
149
http://eveningkiev.com/ua/19002/art/1351581286.html
Тут пишут что название временное, но пока все называеют его “Дарницкое шоссе”.
По поводу колическтва ways чуть выше уже обсуждали - нет разделителя значит рисуем один way.
Светофор вроде правильо стоит, а именно на перечесении дороги которые им регулируются.
vicel
December 11, 2012, 5:31pm
150
Реально 2-ой way я дорисовывал по трекам, они там сильно идут в стороне иначе…
Кстати, где шло последний раз обсуждение - то что раньше видел, как раз склонялись к разделению на 2 ways.
iONiX
December 11, 2012, 6:47pm
151
Наносити одну або дві лінії для такої дороги скоріше питання власних вподобань.
скоріше це питання змісту - не чіпай як вже намальовано, якщо не маєш на те справді важливих причин
al007
December 11, 2012, 10:42pm
153
vicel
January 14, 2013, 11:18am
154
Как-то никак не обозначены часы на доме профсоюзов, на майдане Независимости.
Объект значимый.
Какие будут предложения?
andygol
January 14, 2013, 12:08pm
156
Ще б додати height =30, чи на якій вони висоті?
можна level додати, якщо там видно, який поверх
height це висота об"єкта, тут трохи інше…
olehz
(olehz)
March 2, 2013, 9:33am
158
Хто повидаляв наступні точки suburb у Київі і навіщо?
Русанівські сади, Березняки, Жуляни, Нивки, Совки, Новобіличі, Дарниця, Лиса гора
Проблема в тому, що ці мікрорайони звязані з вулицями для унікальності назви по місту. А тепер їх не стало.
А що, за допомогою http://zverik.osm.rambler.ru/whodidit/ не зрозуміло хто їх повидаляв? Аби я знав де вони були.
dudka
March 4, 2013, 7:11pm
160
може їх ніколи і не було? в старих дампах(місячної і піврічної давності) не знайшов цих точок
Шановні кияни, готуйтеся переносити межі міста Києва. Але не поспішайте. Може, ще минеться.
http://tsn.ua/kyiv/rozshirennya-kiyeva-oskarzhat-u-radi-ta-genprokuraturi-284437.html
_Jhellico
(~Jhellico)
July 1, 2013, 6:26pm
162
Barbos
July 4, 2013, 1:26am
163
Barbos
July 15, 2013, 1:46am
164
Контроль ремонту доріг (Київ)
http://remcontrol.com.ua/
_sev
(sev)
July 30, 2013, 8:16am
165
Хтось поламав мультиполігон Дніпра у Київі: http://osm.org/go/0jfPq_~5-
XAN_ua
September 3, 2013, 5:20pm
167
По пам’яті та яндекс-панорамам намалював похідну інфраструктуру а\п Бориспіль -http://www.openstreetmap.org/#map=17/50.34415/30.89570
Зауваження, виправлення, etc?
Добрый вечер.
Кто может изменить границу Киева возле села Козин?
http://maps.visicom.ua/c/30.65194,50.25275,13